Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30 év körüli férfi már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 év körüli férfi már idős a nők szemében?

Figyelt kérdés
Olvasom itt sok nőtől, hogy huszonévesekkel már ne is nagyon próbálkozzon egy 30 feletti férfi. Sokat fordult a világ ezek szerint, mert pár évvel ezelőtt bevett "gyakorlat" volt, hogy a férfi egy két évvel fiatalabb nővel jött össze, ma már ez nem így van ezek szerint?

2019. nov. 22. 11:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8%
Ez baromság, én 46 éves vagyok, de a 25 és 35 év közötti nők teljesen oda vannak értem...😁👍
2019. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
20 éves egyetemistaként nagyon nem értettem a 30 fölöttieket akik rámnyomultak. Abszolút öregnek tűntek, arcra, viselkedésre. Aztán 30 évesen a 40 fölöttiek tűntek öregnek. De ez minden nőnél más.
2019. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%

"A válasz 10%-ban hasznosnak tűnik."

Gratulálok. Mi a nem hasznos abban, hogy leírtam hány éves vagyok és hány éves barátnőm van?

Egyébként úgy érzem, így 29 évesen, hogy valószínűleg a 30-as évek lesznek egy férfi fénykora. Ahogy ez meg is van jósolva, szakértől által. Eddig túl fiatal voltam a legtöbb nőnek, a velem anno egyidőseknek meg rendre idősebb pasija volt. Tehát nem jutott semmi 20-25 évesen. Most meg már teljesen más a helyzet, egy 30 körüli férfi bejön bármilyen női korosztálynak. A fiataloknak IS, a vele egykorúaknak IS, és az idősebbeknek IS.

Ezek a legszebb évek egy férfi életében, ahogy a nőkében a 20-as évek.

2019. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25%
24 vagyok, 30 as papa már nem kéne!
2019. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ, mennyi idős a nő és melyik korosztályt preferálja. Személy szerint nekem nagyon fiatal lenne, ha nem volnék házas és párt keresnék. (Én 36 éves vagyok, a férjem 44.)
2019. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Minden nap egy halom kerdes korral kapcsolatban,jó durva!
2019. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%
Megy a harc rendesen. Egyes férfiak nagyon féltik a pozíciójukat.
2019. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!