Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tereljem el a gondolataim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tereljem el a gondolataimat arról hogy még nekem sosem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Még sosem volt párkapcsolatom, ami már évek óta zavar. Pár hónap és 23 éves leszek, és nem volt még sosem barátnőm. Szerelmes is csak egyszer voltam eddig, ami mostanában történt. Nagyon megszerettem a lányt, úgy éreztem hogy viszonozza, de én hiába akarnék vele találkozni, nem ír vissza. Élőben nagyon aranyosan viselkedik velem, de néha a viselkedésétől nagyon tudok csodálkozni, meg hogyha szeretne engem akkor ő is akarna találkozni velem, de úgy érzem hogy ő nem szeret engem annyira mint én őt. Úgy érzem hogy ebből sem lesz semmi sajnos, bár még reménykedem. De eddig ő az első lány akinél felébredt bennem a remény, hogy nekem is lehet barátnőm, előtte elkeépzelhetetlennek éreztem.

De nagyon zavar hogy sosem volt még barátnőm, és ha vele nem jön össze akkor ki tudja mikor találok másik ilyen lányt akivel eltudnék képzelni bármit is.


2019. nov. 22. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

toca's miracle

-

a toka mire köll

2019. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne gyere fel gyakorira, mert itt minden tizedik kérdés erről szól!
2019. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!