Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom több mint egy hétre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom több mint egy hétre elment nyaralni a haverjaival. Hogy tereljem el a gondolataimat arról, hogy meg fog csalni?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi az esélye, hogy egy nyaralás alatt megcsalja valaki a párját? Voltatok már ilyen helyzetben? Ha esetleg meg is történt a megcsalás, akkor hogyan derült ki és hogyan tettétek túl rajta magatokat? Nagyon félek attól, hogy a párom hajlamos a félrelépésre. Tudom, hogy a bizalom a kapcsolat alapja, de valahogy nagyon rossz előérzetem van most ezzel a nyaralással kapcsolatban. Nagyon szánalmas amit csinálok, de be vagyok parázva. Mit tegyek?
2018. júl. 22. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Pasi+ a haverjaival van(meg tobb pasi)

Falaznak egymasnak, ha megcsal, ebben ne legyenek illuzioid.

2018. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 October15 ***** válasza:
70%

Ezt sosem fogom megérteni... :D Elmegy egyedül buliba, nyaralni, nem laknak egy városban stb és máris jaj hát biztos megcsal.... akkor a rákért vagytok együtt? XD Miért jársz olyan emberrel akiben nem bízol meg? Vagy ha magadban nem bízol eléggé azt miért rá vetíted ki?


Minimális következetesség és méltóság. Anno első bnőmmel megismertünk egy pasit. Pár nap után levezettem a barátnőmnek, hogy hááááááát kölcsön loptam a női előérzetét és az azt súgja, hogy itt biza bajok lesznek..

Itt ugye jönne az, hogy majd én jól megtiltom, hogy beszéljen vele meg anyám kínja... minek? Közöltem, hogy okay lesz ami lesz de ha valami van akkor szóljon.

Szólt.


Furcsa mód még élek.. ha meg minden igaz neki a srác lett a férje. :D


26F

2018. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
50% Vagy igen, vagy nem.
2018. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem gondolom, hogy ez itt a fő probléma.

Ha párom van, együtt megyünk nyaralni.

2018. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Párom is volt, hogy elment 4 napra haverokkal.


Mindnek van párja/menyasszonya, szeretik a lányokat, ő is szeret engem, fel nem merült bennem, bennünk, hogy "tuti megdugnak másokat".


Ha így állnék hozzá, akko minek vele lenni? Menjen, mi addig csajos estlket tartottunk borral, kalandfilmekkel, stb.

2018. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha alapból nem legyeskedik más csajok körül, nem írkál nekik, akkor nem fog megcsalni. Lehetek én is a barátnőimmel, eszembe se jutna félrelépni...
2018. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Hát figyelj, több kérdés is felmerül ezzel kapcsolatban.


Annyi biztso, hogy aki meg akar csalni, az úgy is meg fog, ha te a szoknyáján ülsz. (Ezt nekem mondták még 20 éves koromban, mikor hasonló helyzetben voltam, és ott volt is csaj, aki legyesekedett a párom körül..)


A párom érezte rajtam a dolgot, ráadásul a kedves havrja (aki féltékeny volt rám és nem bírt), pont előtte hangoztatta, hogy ő bizony hagyja magát a kísértésnek, ha úgy adódik, barátnője ide vagy oda...

Gondolhatod, hogy fel voltam cseszve, hogy ez az alak az akkori kb legjobb barátja volt és ilyen egy patkány, ráadásul tudom, hogy ott is majd erre buzdítja míg nem leszek ott a páromat, mert egy görény.


Aztán:

A párom mindig hívott, keresett, nagyon aranyos volt, később 1-1 napra én is csatlakoztam. Biztos voltam benne, hogy a párom nem csinált semmit. A görény srác meg (mivel a kuytának sem kellene, nyilván nem mentek ráa csajok), pont egy szőke lányra volt ráindulva éppen, aki persze le sem tojta őt.. Szánalmasság teteje.

Egy másik srácot meg buzdított, hogy mnejne el csajjal, akinek szintén barátnője volt. (Ő sem emnt el, nem volt semmi).

---

Te ismered a párod és a kapcsolatotokat, szerintem kell egyegészséges előbigyázatossg, mert vakon byzni is ugyanoylan butaság.. De ettől a bizalomnak alapnak kell lennie egy kapcsoaltban.


- A másik, hogy a pasid adott-e rá okot, hogy féltékeny legyél?

-Egyáltalán, te miért nem mentél velük, ha egy hétre mentek a haverokkal? A haverok mind szinglik? Miylen társaság? MEnnyire tekintget kifelé, más nőkre a kapcsoaltból? Ezeket te tudod... Állandóak ezek a külön programok, vagy egymással is tudtok programozni?


Btw az én párom is most fog menni a haverjaival 3 napra.

100%-ig tudom, hogy nem lesz megcsalás, főleg, hogy a legjobb haverja is elég konzervatív, aki ott lesz, és engem is bír.

2018. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hívott engem is a nyaralásra, de mivel még elég friss a kapcsolat és a barátait sem ismerem annyira, ezért nem akartam velük elmenni több mint egy hétre külföldre. Előttem voltak futokapcsolatai, sőt fesztiválos kapcsolata is ( ha hazajön utána 5 napra megy fesztiválra). Szokta mondani hogy nem akar megcsalni meg semmi. De akkor is nagyon rossz előérzetem van. A barátai között van aki a párjával ment erre a nyaralásra, de a többi barát mind szingli. Attól félek, hogy berúgnak és ha a barátai nem tudnak maguknak parancsolni, akkor ő sem fogja tudni megállni azt, hogy ne legyen benne egy-egy körben. Valószínűleg soha nem fogja megmondani ha félrelép, de én ezt így nem bírom. Az biztos, hogy szereti megnézni a szép lányokat, ezt már egyszer finoman szóvá is tettem neki, mikor majdnem kiesett a kocsiból vezetés közben, mert annyira bámult egy nőt a buszmegállóban. Nem tudom már mit higyjek vele kapcsolatban. Az agyam és a szívem egyik fele azt súgja, hogy semmi nem lesz, a másik részem meg erősen tiltakozik, hogy úgy is meg fogja tenni.
2018. júl. 24. 17:28
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem semmi, hazajön, utána fesztiválra megy.

Mintha nem is lennél, úgy viselkedik.

Én más után néznék a helyedben, aki szán időt a barátnőjére is.

2018. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

Megcsal és? A lenyeg h utanna h viselkedik.


Pl.nem csal meg de nem torodik veled vagy megcsal de majd torodik veled

Melyik lenne jobb oszinten?

Tudom egyikse de a pasim pl.az elso.

Nem csak meg de nemis torodik velem.. a lényeg a szívből jövő oszinte torődés -ez az ami valtozas hozhat.

Figyu eggyikse jo de idővel eldől. Nyugi ez a legfontosabb h ne aggodj.

2018. júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!