Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal, ha külsőleg és belsőleg egy női ideál vagyok, de méretbeli problémáim vannak?

Figyelt kérdés

Az utolsó eset engem teljesen lepadlózott, mikor a volt partnerem 2 ujjal “markolt” rá a micsodámra.

Hogy legyen így valaha is normális kapcsolatom?


2019. nov. 23. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk probalj meg eloszor egy erzelmi kotodest kialakitani es utana szexelj
2019. nov. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az kb 14cm?
2019. nov. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nincs 14
2019. nov. 23. 12:58
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Mást nem nagyon tudsz tenni, minthogy elfogadod. Egyébként hiába nem hiszik el a pasik, de a méret abszolút nem számít, volt már "szerencsém" szép méretű sráchoz, akivel rettentő volt az együttlét (fájt is és használni sem tudta), míg életem legjobb szexe egy igen kisméretűvel volt. Ha jó vagy az ágyban semmit sem befolyásol a méret.
2019. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Tanulj meg jól nyalni!! Utána senkit se érdekel a méreted.
2019. nov. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A legfontosabb: tanulj meg távolságot tartani az emberekkel, hogy ne #markoljon# seki se csak úgy rád, mègha már partnered is. Nem tudom eldönteni a nemedet, de szerintem mindenki úgy jô, ahogyan van. Tuti lesz olyan valaki is, aki îgy is elfogad, de ehhez először önmagadat fogadd el.
2019. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Keress olyan nőt akiknek nincs hüvelyi orgazmusa, nekik teljesen mindegy a méret. Vagy keress olyan akinek eleve kicsi nőként. Sok ilyen nő van, és ne keseredj el ha vannak olyanok akiknek nem lenne jó veled a szex, mert sok olyan van akinek igen.
2019. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

#4


Aha persze nem számít.

Megnézném mit kezdenél egy 10 centissel.

Még ugrálni sem tudnál rajta, mert kicsúszna rögtön belőled.

Alap pózok sem működnének.

Nem kell oda 18-20 cm, de egy kis rövid mérettel nem lehet normális szexuális életet élni, ez a helyzet.

2019. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Agyadban van a dili. Én oda voltam egy pasiért akinek kis farka volt. Nem is parázott ezen egyszer sem. Kiábrándító lett volna, ha ezen aggódik őszintén szólva. Kicsinyes és buta az a férfi aki ezen hasal el. Legyél már nagyvonalúbb, intelligensebb úgy ámblokk. Ne pedig gyerekes ;). A nők ezt szeretik, nem azt ha egy pasi mint egy ovis kislány azon nyafog, hogy a micsodája nem elég nagy vagy kerek vagy hengerded...jaj hagyjuk már ezt.

Életemben nem hallottam nőket úgy istenigazából ezt problémának kezelni, max felületesen röhögni igen, de ha komolyan beszélgetsz velük, akkor nem ez számít. Én már csak tudhatom, hisz nő vagyok. :D... na mind1. A saját bekattanásokat önmagának tudja legyőzni az ember. Úgyis a saját félszed győz le, vagy azt hallasz meg amit akarsz. Akkor egészségünkre.

2019. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon is számít a méret az élvezethez. De 30 szempont közül csak egy. Neked már van 2 rossz, a méreted, meg hogy problémázol rajta.
2019. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!