Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belsőleg ideál, külsőleg nem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belsőleg ideál, külsőleg nem, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak...amikor összejöttem a barátommal, 16 éves voltam. Külsőleg nem volt az ideálom, de olyan belső értékei vannak, hogy "bele szerettem".

Nagyon passzolunk, lelki társ...de a kémia, sajnos nehezen működik. Mármint megvan, de a legfőbb baj, hogy mostanában egyre több fiú tetszik meg külsőleg. KÜZDÖK ellene, és próbálok tenni, hogy ne így legyen, de nem megy!

Próbáltam elhagyni a barátomat, de lelkileg annyira megegyezünk, hogy nélküle nem érek semmit....

sőt, tényleg kiegészítjük egymást. Nekem nem éri meg, hogy elhagyjam őt más fiúért, aki csak külsőre tetszik, tehát igyekszem ezeket az érzéseket elnyomni, mégis nyomasztanak...nincs más megoldás, minthogy dobjam?

Egyszer szakítottunk egy napra, akkor azt éreztem, hogy tényleg belehalok.

Nem értem ezt a helyzetet.....19/L, 2 és fél éves kapcsolat.


2014. szept. 5. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Alakitsd át. Kérj tőle felhatalmazást, ha szeret zöld utat kapsz. Ha nem, akkor te is tudod, hogy annyi..
2014. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"Egyszer szakítottunk egy napra, akkor azt éreztem, hogy tényleg belehalok.

Nem értem ezt a helyzetet..."

Hát ezzel nem vagy egyedül.


El kell döntened, hogy mi a fontosabb. A külső vagy a belső.

2014. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell olyannal összeállni, akinek csak a belsejét, vagy csak a külsejét szeretjük. Meg kell találni azt, akit mindenhogyan szeretünk.
2014. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Kicsit gondolkozz. Szakítasz, összejössz egy neked jobban tetszővel kinézetre, majd 1 hónap és szakítotok.

Szóval a 2 évet dobnád és egy biztos kapcsolatot?! Döntsd el melyik a jó megoldás...

2014. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha ennyire megértitek egymást, szerintem beszéljétek meg. Ha eddig még nem említetted neki, akkor ne sértően mondd, csak mondjuk hogy pl. nincs kedved egy új frizurához? szerintem xy tök jól állna neked... vagy járjatok együtt edzeni, esetleg boltba ruhát próbálni, vegyetek olyat, ami kölcsönösen tetszik nektek egymáson...
2014. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Igen, tudom, és számtalanszor bele gondoltam, és én is úgy látom, hogy nem éri meg! De ez a nyomasztó érzés akkorse hagy. Volt már olyan, hogy egy fiú kezdeményezett felém, aki külsőre az ideálom, és direkt elutasítottam, mondván, hogy nem éri meg nekem eldobni a barátomat, mégis ugyanúgy rosszul éreztem magam. Nem is nyitok az ilyen fiúk felé, sőt! Igyekszem a barátomban azokat nézni külsőleg, ami bejön rajta, de egyszerűen valami nem jó..

2014. szept. 5. 22:17
 7/19 anonim ***** válasza:

És hány jó pasi van, aki belülről is meg fog felelni? Válogathatnál egy kicsit, aztán sírva jönnél vissza.


Csakugyan egy középutat kellett volna találnod.

2014. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Már csináltam ilyet, de annyira lusta, mint a nyű...a haja jó, viszont a testét nagyon elhanyagolja. Nem kövér, még ducinak se mondanám, a hasán viszont van egy jó adag felesleg. NAGYON JÓ alakja lehetne, ha tenne érte.

Csak hát folyton közli velem, hogy most ennyit hízott, mostmár nem jön rá a kedvenc nadrágja, most "beszélteti" a hasát, és ott mutogatja...

Én viszont teszek az alakomért, mert én edzek itthon, nincs rajtam felesleg, szóval nem a levegőbe papolok neki. Én is akarok neki tetszeni, de ő olyan, mintha nem akarna.

2014. szept. 5. 22:19
 9/19 anonim ***** válasza:

Próbáljatok egymás kedvére tenni, hogy olyan ruhákat viseljetek, ami a másiknak tetszik rajtatok, vagy olyan frizurát, ami mind a kettőtöknek tetszik, esetleg új parfüm... stb. :)

szerintem a legtöbb kevésbé szépnek talált srác azért az, mert pl. nem sportol, hogy legyen valami izma, nem tesz az ellen, hogy túl vézna, vagy kicsit úlsúlyos legyen... persze nem kell mindenkinek a plakátról frissen lelépett izombajnoknak lenni, csak azért legyen izmos valamennyire, mert attól (is) férfias. :)

2014. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Próbáltad már rávenni, hogy menjetek együtt edzeni? Biztos van valami sport, ami megtetszene neki, és együtt csinálhatnátok :) Akár táncolni is. Vagy kocogni, túrázni (ha szeretitek a természetet).

Próbáljatok ki pár sportot :)

2014. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!