Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy konkrét ideàlt képzeltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy konkrét ideàlt képzeltem el magamnak, ez mennyire rossz dolog?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy most azonnal keresek valakit,nem is ismerkedek de elég pontos elképzeléseim vannak külsőre és belsőre is.Ez eleve kudarcra van ítélve?Nem vagyok egy kis hercegnő és tisztában vagyok vele, hogy mindenkinek vannak hibài.

23l



2019. nov. 23. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Elég gáz 23 évesen. Megmaradtál 14-nek? Nonszensz. Nem baj, jut lucskos punci, te meg masztizz tovább Ryan Goslingra. 😂
2019. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elég alpári vagy.Nem maradtam meg 14-nem volt hosszú kapcsolatom, csak arra gondoltam talán túl nagyok az elvárásaim és ez egy hibás gondolkodás, ezért feltettem magamnak meg nektek is ezt a kérdést, hátha más is van ezzel így.Viszont a negatív kapcsolati tapasztalatokból már tudom, hogy mire nincs szükségem.De ez az én fejemben úgy zajlik le hogy behatárol, (hibásan?)hogy mire lenne.Ez a kérdés.
2019. nov. 23. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem írtad le még nagyvonalakban sem, hogy milyen az az ideál. Lehet, hogy simaliba, de lehet, hogy esélytelen.
2019. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért nem akartam leírni mert nem szeretném fogadni a lelkes jelentkezőket mert az is egy kitétel,hogy személyesen akarom megismerni.
2019. nov. 23. 20:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Gondoltuk, hogy nem itt...😃
2019. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ennek nem sok értelme van, akárhol rád találhat az ideálod, lehet,hogy személyesen az életben nem találod meg, valamilyen más platformon meg igen. Tényleg leírhatnád amúgy.
2019. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Ezzel csak az lehet a probléma, hogyha túlidealizálod az illető személyét és egyszer csak arra fogsz rájönni, hogy ilyen ember nem létezik vagy apróbb olyan dolgok miatt esett ki valaki a rostádon aminek nincs is túl nagy jelentősége, csak most még nem látod. Bár nehéz úgy válaszolni, hogy nem írtál konkrétumot, de én ezekre gondolok első körben.
2019. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

ugyan a másik oldalról, de én is hasonló vagyok, úgy 14-15 éves korom óta mindig is volt egy úgymond ideális lány a képzeletemben (aki persze folyamatosan változott, ahogyan én magam is nőttem és változtam). viszont ez idő alatt két lányt szerettem igazán, és egyikük sem felelt meg annak a bizonyos ideálnak, legfeljebb egy-két apróságban. szóval amikor megérkezett a szerelem, akkor ennek az ideálnak hirtelen már semmi jelentősége nem volt, és eszembe sem jutott ez az egész, csak azzal voltam elfoglalva, hogy mennyire szeretem az adott lányt.

szóval szerintem elképzelhetsz magadnak akármilyen herceget akármilyen gyönyörű fehér lovon, az élet úgyis sokkal bonyolultabb, kifinomultabb, sokszínűbb karaktereket hozhat eléd, olyanokat, amilyeneket nem is igazán tudtál elképzelni, olyanokat, akiknek a kisebb-nagyobb jellemhibái, rosszabb tulajdonságai is valamilyen szinten vonzóak tudnak lenni, vagy legalábbis ugyanolyan fontos részei a karakternek, mint az erényei, jó tulajdonságai. a szerelem már csak ilyen...

nekem ezek a tapasztalataim, de persze biztos megvan ennek az ideálépítgetésnek az árnyoldalai is, szóval csak óvatosan. :)

24F

2019. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Egyáltalán nem rossz dolog, csak majd rájössz idővel, hogy kompromisszumot kell kötnöd, ugyanis lehetetlen, hogy bármelyik férfi is megfeleljen mindenben az ideálodnak, legalább is nagyon kicsi a reális esélye.
2019. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de akkor ne hagyományos párkeresési módszerekben gondolkozz, hanem menj el egy Agykontroll-tanfolyamra például, és mondjuk szubjektív kommunikáció kombinálva az Elme Tükre technikával az, amivel érdemes lenne próbálkoznod.
2019. nov. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!