Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális dolog hogy egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog hogy egy ilyen jó és rossz tulajdonságokkal rendelkező férfi már 3 hónapja szingli? Vagy én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
Mikor 3 hónapja szingli lettem 6 év után szinte biztos voltam benne hogy 2 3 hét alatt találok egy rendes lányt mert sok jó tulajdonságom van. Okos vagyok kedves humoros figyelmes. Igaz van rossz tulajdonságom is nincs pénzem kicsi vagyok nagyon sovány félénk férfiatlan. De ettől még szerintem ilyen jó tulajdonság mellett könnyen tudok nőt szerezni.
2015. okt. 29. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg mióta az eszemet tudom,szingli vagyok.:/
2015. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Ilyennek látod Te magad. És Mások hogy látnak téged?

A legtöbb embernek a kisugárzásával van a gond, de ha mégsem, akkor megszólal, mond két mondatot és agyonvágja az egészet. Szerintem a túlzott magabiztosság is lehet rossz, ahogy a félénk, férfiatlan megjelenés is (ami nem testalkat kérdése, hanem viselkedésé). Kicsit nézz rá magadra kívülről, más szemén keresztül!

2015. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha az a célod, hogy mielőbb legyen valakid, akkor az kapcsolatfüggőség. Ezt pedig a potenciális partnerek érzik és menekülőre fogják.

Én olyan férfit kerestem, akinek nem az a lényeg, hogy mielőbb legyen valakije, hanem az számított, hogy a lehető leginkább hozzá illő társra leljen, mindegy, mennyi időbe telik. Én ugyanis nem szerettem volna "bárki" lenni a páromnak, arra vágytam, hogy a világ összes nője közül PONT engem akarjon. És én is így álltam hozzá. Nem tökéleteset kerestem, hanem olyat, akivel maximálisan azonos hullámhosszon vagyunk, akinek a hibáit is el tudom fogadni.

Fél évig ismerkedtem, több tucat randin voltam túl, de nem jött a "húha"-érzés, hogy én ezt akarom... kompromisszumokat kötni pedig nem akartam, inkább kivártam. Aztán jött a párom, és nála megvolt ez az érzés, ráadásul kölcsönösen.

Olyanokkal, akiknél azt éreztem, hogy minél gyorsabban túl akarnak lenni a párkeresésen, és az első olyan nőnél megállapodnának, aki egy kicsit is megfelel az igényeiknek, én nem is találkoztam. Ők ugyanis nem ENGEM kerestek, hanem belém látták az ideáljukat, anélkül, hogy megismertek volna. Van már némi tapasztalatom az ilyen kapcsolatokkal, és nem vágyom rá...

2015. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Az a nem normális, ha nem tudod, milyen egyedül lenni és nem vagy képes egyedül lenni.

Ez szükséges ahhoz, hogy jó szerelmi partner legyél, tanuld meg!

2015. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Az emberi kapcsolatok nem úgy működnek, mint egy automata, amibe ha bedobsz bizonyos dolgokat, akkor tudod, hogy mi jön ki a túloldalon. És az sem biztos, hogy kijön bármi. Nincsenek törvényszerűségek, hogy ha ez meg az meg amaz teljesül, akkor neked egy hónapon belül lesz új társad. Az sem mindegy, hogy miért lett vége a kapcsolatodnak, hogy megviselt-e, stb. Egy hat éves kapcsolatot nem feltétlenül lehet feldolgozni cirka három hónap alatt. Az ember gyakran észre sem veszi, hogy ő maga az akadálya a továbblépésnek. Amúgy azzal van tele ez az oldal, hogy értékesebbnél értékesebb emberek sehogy sem találnak párt. Nem értem, min vagy meglepve. Nem olyan egyszerű dolog az.
2015. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

egy 6 éves kapcsolat után 2 héttel már gond nélkül összejönnél mással, ez minden csak nem normális.


Férfiként mondom, egy ilyentől a nők többsége menekülne

2015. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
" nincs pénzem kicsi vagyok nagyon sovány félénk férfiatlan" - ez kb. olyan, mintha egy sánta, meleg, félig zsidó néger akarna belépni a Waffen SS-be.
2015. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Nőként mondhatom, h ha így állna hozzám egy randin egy ffi, hogy legyen már valakim, mindegy, h ki, csak legyen végre menekülnék. Nem bárki v akárki akarok lenni, hanem én akarok lenni majd a valaki.

Mellesleg elég ellentmondásos a kérdés után megfogalmazott részletes leírás...

2015. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
több mint normális! 3 hónap az semmi!
2015. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális dolog. Egyébként nem tudom, miért számíthatna ez nem normálisnak. Nincs az ismerettségi körödben olyan, akinek ne lett vna 3 hónapig, vagy fél évig?? Kicsit abnormálisnak tartom a gondolkodásmódodat. Még te magad is felsorolod a kevésbé előnyös tulajdonságaid, de nem ettől függ. Én 23 vagyok, magas, viszonylag jómódú, divatos, sokak szerint sármos, jóképű, magamat minimum átlagosnak mondanám, és sose volt még kapcsolatom, azok a lányok akik nekem kellettek, elküldtek. Igaz, rágörcsölök, stb., de ez nagyon nem jó. Te is ezt teszed, ha számolod a heteket, stb., 1 év múlva is lehet itt fogsz tartani, amikorra a falatkaparod már.. Próbáld az ilyen gondolataidat mellőzni, mert rendkívül rosszul állsz hozzá. Ha 6 évig lenne kapcsolatom, utána biztos hónapokig nem akarnék, bármennyire is szeretnék én is, amúgy..
2016. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!