Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz dolog, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz dolog, hogy hazudok a magasságomról?

Figyelt kérdés

Ha bárk kérdezi, akkor azt mondom, hogy 165cm vagyok, pedig igazából 168 centi vagyok. 18 éves koromban mértek 165 centit és az maradt meg bennem.

25/F


2019. febr. 3. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Néha úgy érzem a saját életem van itt megörökítve.

N

2019. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Igazából senkit nem foglalkoztat, ez nem akkora eltérés.

Az kellemetlenebb, mikor a pasi 180cm-nek hazudja magát neten, majd találkozunk, és épp hogy 1-2cm-rel magasabb nálam (170cm vagyok).

2019. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Miért hazudod magad alacsonyabbnak férfiként?


Hibásan/véletlenül 165 centit mondani pedig nem hazugság, ha ez maradt meg benned.

2019. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem,mivel nem magasabbnak hazudod magad holott 3 centivel kiseb vagy.
2019. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
3 centi még nem észrevehető, nekem volt dolgom olyannal, aki a valósághoz képest látványosan csalt neten, nem lett folytatás. Ha ebben nem őszinte, miben nem lesz még az a komplexusai miatt?
2019. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3#

Azért, mert nem érdekel annyira az a 3 centi, hogy áttérjek miatta a 168-ra.


4#

Ha 168-nak mondanám magam, de 165 lennék az baj lenne?

2019. febr. 3. 21:20
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Az a 3 centi még nem tűnik fel az embereknek általában . Illetve attól is függ pl hogyan állsz, kihúzod e magad, cipőben vagy stb de akkor sem értem a logikát.
2019. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

A férfiak előszeretettel hazudnak a magasságukról pozitív irányaba, főleg online.

Ha kevesebbet mondassz az a kisebbik rossz, a másik irányt viszont nem értem főleg ha közel egymagasak a lánnyal. Vannak magasabb barátnőim a tölük 2-3 cm el magasabbnak mondott férfiak rendre egymagasak vagy alacsonyabbak náluk. Külsősnek lehet, hogy nem, de számukra iszonyatosan feltűnő.

Én is voltam már hasonló helyzetben, állítólag 167 volt, gyakorlatilag velem egymagas....

Szerintem gáz, hogy hazudik és hülyének néz

2019. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy jó barátom kb 170 cm, de mivel kevesli ezért 176-nak hazudja magát pl társkeresőkön.


Egyébként ilyen 5 centi vagy az alatti eltérést még nem vesznek észre az emberek, szóval azt sem fogják tudni megmondani szemre, hogy te 165 vagy és nem 168.

2019. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
170 centi körül én apámhoz tudok viszonyítani, mert ő ekkora, azért vicces volt, mikor valaki nála pár centivel magasabbnak hazudta magát, de nálam alig volt magasabb az ürge (én 151 centi magas vagyok). Pár centi nem tűnik fel, a cipő és a frizura is befolyásoló lehet, de azért látványos értéket behazudni nincs értelme, mert nem szimpatikus dolog már az elején ilyen dologban könnyen lebuktatható mértékben hazudni, a bizalom ki sem tud épülni ilyenek mellett, ami viszont lényeges.
2019. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!