Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnám finoman lerázni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám finoman lerázni a srácot?

Figyelt kérdés

Pár hete találkoztatok vele. Elsőre azt hittem meg találtam azt akire sok ideje várok. Aztán mivel jobban belemélyedtünk a részletekbe ezért világossá vált hogy neki nincs olyan anyagi helyzete amivel tudnánk közös életet élni . Kevés a jövedelme, nincs lakása és autója 28 évesen Budapesten!!


Az igaz hogy nekem is maximum a szüleim segítségével lesz majd. De ő a férfi! Azt hiszem hogy ő az a “el vagyok a mama melett majd lesz valami” típus. Szóval nem úgy nézz ki hogy később előrelépés lesz a munkakörében.


Kedvelem amúgy ezért megbántani nem akarom. Hogy rázzam le úgy hogy ne gondoljon anyagiasnak?


2019. nov. 24. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Miert baj az ha anyagiasnak gondol ha tudod magadrol hogy anyagias vagy?
2019. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Lehetne, hogy frusztrált férfiak, akik szerint csak a pénz számít, ne ide írogassanak kamu kérdéseket?
2019. nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

KAMU!

Hozod az összes itteni lúzer pasi dumát egy kérdésben.

2019. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen ne is reagálj rá a továbbiakban.Ez a legkorrektebb és legegyenesebb módja az ilyen problémák megoldásának. :)
2019. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
70%

Ha nem lehet vele tervezni, ha elvan magában, nem akar fejlődni, nem akar egyről a kettőre jutni, s tökéletesen jónak tartja a jelenlegi élethelyzetét, akkor jogos az ellenszenved.

"De ő a férfi!" Ez a szösszenet viszont nagyon nem tetszik. Ennyi erővel te meg a nő vagy, úgyhogy főzz, moss, takaríts, szülj, nevelj gyereket, legyél egy háztartásbeli biorobot, s mindezek mellett legyél nonstop sminkelve, kikerázva. Hiszen te a nő vagy.

Máris nem tetszik, igaz? Nos, nekem sem.

2019. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Kamukérdés, az átlátszóbbak közük, amit egy miden nőt aranyasónak gondoló fickó írt ki.
2019. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Átadsz neki egy cetlit,amire ráírod a tarifádat.Órabérben szokták megadni.
2019. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Süssél neki egy tortát és cukormázzal vésd bele, hogy "hellosziaviszlát"...


Amúgy nem tökmindegy, mit gondol, ha egyszer úgyis le akarod rázni? Finomkodás helyett bőven elég ezt így őszintén megmondani neki, sztem ezután biztos nem akar majd veled lenni.

2019. nov. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gáz vagy, és ezt lányként mondom.
2019. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Nyugalom, senkinek sem kell elhinnie, amit itt olvasott.

Teljesen átlátszó, hogy ezt egy frusztrált férfi írta.

2019. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!