Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet valakit finoman...

Hogyan lehet valakit finoman "lerázni"?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki igazából a barátom èv eleje óta, de nagyon megváltozott és ùgy érzem ez a barátság engem is rossz irányba vinne. Beszéltem anyukámmal és azt javasolta, hogy koptassam le, de nem szeretném megbántani, ugyanis mindig arrol mesél ez az osztalytarsam, hogy én vagyok az egyetlen barátja. (Senkit se szeretnék megbántani a kérdéssel, csak már nem tudom mit csináljak.)
2017. dec. 27. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szép kis barát vagy, ha már az első nehézségeknél lelépnél... Szegény gyerek.
2017. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, ha a kérdés bántóan hatott. Nem irtam le mindent és nem is szeretnék. Kiemelném, hogy nem ezek az elsö bonyodalmak. Mégegyszer bocsánat ha a kérdés bántó.
2017. dec. 27. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármennyire is nem szeretnéd, előbb- utóbb meg kell bántanod. A jelek szerint, te nem tekinted már barátodnak, neki viszont te vagy az egyetlen barátja. Ebből nem igazan "jöhetsz ki" jól.
2017. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!