Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell valakit finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell valakit finoman lerázni?

Figyelt kérdés

Kétszer randiztunk, másodszorra volt csók is. Szörnyen nyomulós, felhív, ír, minden, én meg azóta totálisan lelombozódtam tőle. Hogy mondjam meg neki hogy nem akarok mégsem inkább semmit? Nem akarom nagyon megbántani...

egyébként huszonévesek vagyunk..


2012. ápr. 24. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Maradjunk csak barátok (: puszipááá
2012. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem illik senkit lerázni, elé kell állni és megmondani, mit akarsz, mit érzel és mit szeretnél tőle.

Nem csak akkor, amikor ezek a dolgok az összejövés felé mutatnak, hanem távolodáskor is. Mondd meg, hoyg zavar, és meggondoltad maga, és kérd meg, hoyg korlátozzátok a kapcsolattartást annyira, amennyire megkéred, hogy mennyire.

2012. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, tök jó volt veled találkozni, jófej srác vagy tényleg, nekem elég gyors a tempó és útközbe rájöttem hogy még nem szeretnék megállapodni. Szerencsés lesz a lány akivel majd összejössz. Ne haragudj de részemről nem fog menni.


Sajna ilyenkor közhelyekkel kell dobálózni. Az fáj a legkevésbé :D

2012. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
éces vagyok!
2012. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2#: Más városban lakunk, én most nem akarok emiatt találkozni vele, hogy a szemébe mondhassam hogy bocs, mégse.

3#: Köszi, lehet valami ilyesmi lesz...:s

2012. ápr. 24. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
azért ezt csak személyesen kellene közölni vele
2012. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de hát csak kétszer találkoztunk...most komolyan?
2012. ápr. 24. 21:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Hívd el nyilvános helyre és mondd meg neki h nem szereted a pulikutyákat és kiábrándultál belőle, úgyhogy most kicsit hanyagoljátok a témát!

Ha normális, megérti. Ha nem akkor meg kit érdekel mit érez?!

28F

2012. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó, írásban és/vagy telefonon is, ha elég alaposan leírsz mindent, és nem zárkózol el az esetleges kérdései elől. Emiatt nem kell sokat utazni, tényleg, ha nagyon messzi laktok, és semmilyen más apropóból nem keresztezik egymást az útjaitok.

Nekem 2 fiú tette ezt meg, kb. 98 nem, és csak arra a 2-re tudok teljes mértékben jó szívvel gondolni, és csak velük kapcsolatban nem érzem úgy, hogy tartoznak nekem.

2012. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!