Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 35 feletti férfi, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 feletti férfi, akinek évek óta nincs párja, se család, se gyerek, az miért kevesebb mint más férfi? Sokan lenézik őket, holott lehet sokkal értékesebb embereke, mint a legtöbb férfi. Van tatásuk, gerincük, önállóak, stb.

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem mindegyiknek van tartása, gerince, vagy önálló.
2019. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem, ez igaz. De soknak igen
2019. nov. 24. 14:41
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Mert ez a típus a szerencsétlen, életképtelen.
2019. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
De nincs soknak. Nem lesz valaki attól gerinces vagy önálló, mert nincs kapcsolata, vagy gyereke. Nekem sincs egyik sem, de emiatt nem vagyok jobb ember, ahogy az sem jobb, aki szaporodik. Ezeknek semmi közük az emberi tulajdonságokhoz.
2019. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismerőseim, akik ebben a cipőben járnak, nem önállóak, tudnak gerincetelenek is lenni nem is kicsit és nem csodálom, hogy egyedül vannak. Egy valami mindegyiknek van, na ebben közösek: elvárások. Az mindnek és nem is kicsi.
2019. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanígy vagyok én is,csak pár évvel idősebb.Azért egy férfi akinek családja van,normálisan neveli a gyerekeit,nem tehető egy lapra egy olyan emberrel,akiknek ez nem adatot meg.Épp hogy ő az értékesebb,többet tud nyújtani,megbízhatóbb.A nők meg életképes egyedeket választanak(nem pénzre gondolok).Akinek egy bizonyos kor felett nincs se családja,se kapcsolata,azzal baj van.Komoly baj.Tudom magam után.Az állatvilágban is a gyengék nem szaporodnak.
2019. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Én valahogy nem látom a párhuzamot, hogy miért lenne rosszabb az akinek 35 évesen van gyereke, mint akinek nincs!

Akkor ilyen oldalról a romák a lefaszább emberek, akik ekkorra már 3-4 gyereket ősszehoztak a semmire!

Mai világban, előtébe kerül a karier és a lakás, csak utána jön a gyerek, mikor megvan a biztos alap. Nekem is 35 évesen született a fiam

44F

2019. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Az embervilágban az sem szaporodik, aki tudatosan úgy dönt, bácsi.
2019. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki valóban egy jó, értékes ember az iránt sokan fognak érdeklődni. Ha valaki évek óta nem talált egy olyan nőt sem akivel van kölcsönös szimpátia akkor nem lehet rá azt mondani, hogy ő értékesebb vagy jobb ember. Ha valakinek rengeteg jó emberi tulajdonsága van az nem nagyon fog egyedül maradni.
2019. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

30-40 közötti korosztályba esek és a barátaim/közeli ismerőseim is.


És senki sem kevesebb ettől. Ez egy rossz felfogás.


Kb 25 volt osztálytársamból, 6 nak van gyereke és talán 3 ha házas. Mégsem selejtes senki sem.

2019. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!