Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadná a csaj ha nem szeretnék gyereket?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok de még nem találtam meg az igazit. Már egyedül élek, szerencsére családi vállalkozásnak köszönhetően már 500ezer körül keresek, de az anyagi biztonság mellett más okokból nem szeretnék majd gyerekeket. Szerintetek ezt megértené majd olyan nő aki szívből szeret?

2018. jún. 24. 23:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Vannak olyan nők, akik szintén nem akarnak gyereket. Fogsz párt találni. De előtte a sisakját lesd meg, nehogy aranyásó legyen.
2018. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ezért sem találtam még. Aki csak a pénz miatt akarna azt visszautasítom.

De úgy vélem hogy a legtöbb normál csaj idővel vágyna egy gyerekre.

2018. jún. 24. 23:45
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak karrierista, vagy örök mozgó hobbis csajok is. Nem mindenki vágyik gyerekekre.
2018. jún. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de ha épp egy anyaszerepre vágyót találok meg?
2018. jún. 24. 23:53
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elváltok és újat keresel.
2018. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ha ilyen könnyen menne. De általába aki karrierre vágyik a nők közül az egyedülálló marad nem? Lehet inkább nekem is jobb lenne ez.
2018. jún. 25. 00:02
 7/19 anonim ***** válasza:
19%

20 éves vagy, még változhat a te gondolkodásod is elég drasztikusan. Nem mindig marad 20 éves az ember (sajnos).

Jelenleg inkább attól tarts, hogy egy 19-20 éves, frissen érettségizett, felsőoktatásba nem tovább menő csaj "véletlenül" esik majd teherbe.

2018. jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Véletlenül tuti nem, egyrészt mert annyira bem vagyon felelőlen másrészt kerülöm az egyéjszakásokat.
2018. jún. 25. 00:09
 9/19 anonim ***** válasza:
43%

nagy többségcsaládmániás, nem tudom miért:S Csak nyűg van a gyerekkel. Max a hormonok segítenek h ezt ne így lássák a nők. Sokan akarnak családot, mert az olyan jól hangzik, de sok a szr család,megcsalások, semmibe vétel sérelmek, és a gyerek fejére is tjnak.

Nagyon kevés az aki nem akar, és jól látod, azok közt is van olyan aki nem annyira alkalmas normál kapcsolatra, mert mondjuk munkabzi és azzal takarózik, abba menekül vmi elől.

2018. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
Nem feltétlenül kell egyéjszakásnak lennie. Már együtt vagytok, az elején szed fogamzásgátlót aztán "jaj, elfelejtettem bevenni, terhes vagyok". De az óvszert is el tudja intézni, ha nagyon akarja.
2018. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!