Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek megpróbálh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek megpróbálhatom vele újra vagy az kicsit papucs dolog lenne?

Figyelt kérdés
Próbálom röviden leírni(:. Kicsit kevesebb mint 1 évvel ezelőtt, csak úgy random oda mentem egy csajhoz egy randit kérni. Ő mondta hogy nincs ellen a randikkal, de előtte szeretne megismerni. Bejelöltük egymást facebookon, és beszélgettünk. Végül összejött egy randi ami szerintem kicsit felületes volt de egész jól kijöttünk, hasonlóan gondolkoztunk(a végén nem volt csók vagy hasonló). Ezért akkor gondolkoztam hogy legyen egy második randi is, de ő megírta később hogy haveri kapcsolatnál többet nem tudna érezni irántam. Ezért akkor innentől hagytam is őt és nem írtam.(Elmondása szerint ő élvezte a randi meg tök jót beszélgettünk) Most pedig úgy vagyok vele hogy megint szeretnék vele egy randit, csak kicsit így fura lenne szerintem ráírni egy év után. Szerintetek érdemes lenne megpróbálni vagy inkább hagyjam? Csak azért akarok vele újra találkozni mert azóta nem találkoztam egy normális lánnyal akit eltudnék hívni randizni.

2019. nov. 24. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba.
2019. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek nagyon igaza van! :)
2019. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi:D tudtam én hogy az eszemre kellene hallgatni
2019. nov. 24. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy probat meger. Veszteni nem vesztesz semmit.

De maskor ne varj egy evet 2 randi kozott. Nem rossz az, ha lassan haladtok, de ez azert tul lassu hahaha

2019. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme.
2019. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!