Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért hiszi sok ember azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok ember azt, hogy papucs dolog hűségesnek lenni a házastársunkhoz?

Figyelt kérdés

Én életem egyetlen szerelmét vettem feleségül. 10 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok. Jelenleg 24 évesek vagyunk. 2 gyerekünk is van, ikrek. Fiú-lány:) 2 évesek. Mi boldogok vagyunk így együtt, ugyanolyan szerelemmel szeretjük egymást mint régen.


Soha nem volt senki más se a feleségemnek, se nekem. Mikor pedig a haverjaimmal szóba kerül ez a dolog, menőznek, hogy ők hányszor, hogyan, kivel csalják meg a barátnőiket (egyik sem házas, és gyerek sincs sehol) mindig azt mondják papucs vagyok, mert nem érdekelnek más nők, csak a feleségem. És volt aki le is b...zizott, csak mert a szeme előtt utasítottam vissza egy csajt aki úgymond el akart csábítani. Később kiderült hogy a haverjaim fizettek neki...


Semmilyen késztetést nem érzek arra, hogy másik nőm legyen, mással szexeljek. Megnézni is csak nagyon ritkán szoktam másik nőt. Ha megtörténik, akkor is az jut eszembe, hogy az én feleségem mennyivel szebb:D A haverjaim szerint ez is beteges dolog....


Ennyire elkorcsosult ez a világ? Hogy lassan szégyen lesz hűségesnek lenni? Mit gondoltok erről?


2014. júl. 11. 13:44
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább a haverjaidat kellene lecserélned. Papucs vagy, mert nem dugsz félre? Eszem megáll!Szerintem sokan összetennék a két kezüket, ha ilyen férjük/vagy épp feleségük lenne, mint te vagy.

:)

2014. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont abban a korosztályban vagy, amikor még a pasik nem akarnak igazán megállapodni. Ők is megkomolyodnak majd és nekik is lesz valakijük, akiket nem csalnának meg.
2014. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod a világ elkorcsosult és valóban a haverjaidat kéne lecserélni ha ők nem értékelik azt hogy ti 10 éve együtt vagytok boldogságban! ÉS azért nyugi, vannak még normál gondolkozású emberek!
2014. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kevesen hiszik, sajna a te haverjaid is ilyenek. Ideje lenne másokat keresni helyettük.
2014. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
87%

Ez érdekes. Ilyet még nem igazán hallottam, hogy azért "papucs" valaki, mert hűséges. Szerintem ez alap dolog egy kapcsolat során. Ne törődj ilyenekkel :) Főként azért, mert minden rendben. :) Ritka dolog, ha az ember az első szerelmével együtt marad/kitart (lehet irigység is a dologban).


A részletezésben leírt kérdésekre pedig.


Első. Tény, ami tény. Manapság igen-igen szavaidat idézve "elkorcsosult világban" élünk. Nem egy olyan ismerősöm van/volt nekem is, aki agyba-főbe csalja/csalta a barátnőjét/barátját.

Második. A hűség sosem szégyen ill. nem is lesz az. Maradjon is így, sokszor 10-t még Nektek ;)


U.I: Gratulálok, hogy így kitartotok egymás mellett és szeretitek egymást már 10 éve, ill. az esküvőhöz is, no meg a két lurkóhoz :) 18/L

2014. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

:) Azért lecserélni nem akarom őket, csak ha valami nagyon elvetemült dolgot csinálnának:D mert mégiscsak 10 éve a barátaim. Osztálytársak a középiskolából egyébként. Azért a fizetős dolog után volt pár balhém velük, de azt ígérték több ilyesmi nem lesz.


Alapjában véve jó fejek meg minden, csak ez a dolog az, amiben nagyon nem értünk egyet. A hűség. Legtöbbjük szerint egy férfi legyen férfi, és akkor az , ha minél több nőt visz az ágyába:D bevallom szánalmasnak tartom ezt a felfogást, de hát az ő dolguk, úgy élnek ahogy akarnak.

2014. júl. 11. 13:57
 7/49 Sün!! ***** válasza:
100%

Először az utolsó három kérdésedre válaszolnék röviden: IGEN. Sajnos ez a helyzet. Egy kicsit idősebb vagyok, mint te, úgy gondolom ez a 24-28 év között abszolút ideális a házasodásra. Persze ahhoz meg kell találni az igazit. Akinek ez összejön, azt azért egy kicsit mindenki irigyli. Gondolj bele, hogy 10 év múlva a gyerekeid már felsősök. A barátaid közül sokan pedig még lehet, hogy sokan nőtlenek lesznek és azzal vigasztalják magukat, hogy hát ők nem is akartak családot. Persze van akinek egyszerűen később nő be a feje lágya. Mondjuk 30 évesen.

Ne hallgass rájuk, nem vagy papucs, én sem csalnám meg a menyasszonyom. Minek? Van aki meg csak divatból házasodik. Aki meg nem, az szerinte papucs. Szerintem meg szánalmas, ha valaki csalja a párját. Ennyi. ÉS úgy gondolom, nekem több alapom van negatív véleménnyel lenni az ilyen emberről, mint neki rólam. Úgyhogy azért nem vagy teljesen egyedül ne izgulj, sok rendes férj van :D

2014. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
remélem egyszer nekem is ilyen férjem lesz majd.(ha ez valóban így van ahogy leírtad)
2014. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
39%

24 evesen meg igy erzel, 34 evesen meg mas nok utan fogsz kajtatni, jon majd a kapuzarasi panik :)


Amugy nincs ezzel semmi baj. Vannak monogam tipusu emberek, es vannak akik nem azok. te monogam vagy.

2014. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem szimplán csak irigykednek a haverjaid és azért csinálnak ilyeneket (pl. hogy lányt fizetnek neked), hogy szétdúlják az életed, hogy neked se legyen jó. Sajnos én is ismerek ilyen társaságot. Igaz, ott a párnak még nincs gyereke, de a srác haverjai mindent elkövetnek, hogy a srác hagyja ott a barátnőjét. Egyszer még a csajt is megfenyegették, hogy ha nem lép le, akkor megverik. Ennek ellenére a srác még mindig velük barátkozik, ami a csajnak elég rosszul esik, de nem tud mint tenni. Én biztos nem kérnék ilyen barátokból...
2014. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!