Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn mennyire nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn mennyire nehéz vagy könnyű társat találnia a nőknek? Valóban ha egy nő felmegy és társat akar, akkor viszonylag könnyű dolga van?

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem attól függ, hogy milyen igényeid, elvárásaid vannak. Ha nagyon válogatsz, akkor nem olyan gyors a sztori.
2019. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Valóban ha egy nő felmegy és társat akar, akkor viszonylag könnyű dolga van?"


Nem. Ha a nő felmegy, és dugópajtit akar, akkor van könnyű dolga.

2019. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem, nincs könnyű dolga.

Attól, hogy kap pár levelet, még nem lesz társa. Attól se, visszaírnak neki, vagy randira hívják.

Nekem 8-10 tragikusan xar randi után lett elegem az egészből. Töröltem magam, mielőtt az egész férfi nemtől megundorodok.

Ugyanúgy társ nélkül.


Persze, tudjuk, az én igényeim túl magasak, amiért nem állok le akárkivel. De ettől még mindig jogom van úgy dönteni, hogy nem fekszek le mindenkivel, aki dob egy helló mizut.

2019. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Mert mindenki csak szexet akat
2019. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
3. Te döntöd el, mit akarsz.
2019. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Társat nem könnyű, minden mást igen. Percekben mérhető hogy mennyi idő alatt, már csak az a kérdés, hogy kell ez nekem?

Többnyire nem a válasz.

2019. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Én úgy mondanám, hogy talán könnyebb, mint egy férfinak. Próbálkozz úgy, hogy nem teszel ki profilképet és írsz egy normális bemutatkozást, hogy kit/mit keresel. :) Akkor legalább lesz egy pár recskahuszár, akik nem írnak majd, mert nincs képed...

31/F

2019. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Ahhoz, hogy a nők érdemben társkeresésre tudják használni ezeket az oldalakat, arra lenne szükség, hogy mind ne csak ugyanazzal a pár nagyon jól kinéző férfival legyenek hajlandóak szóba állni. De erre legtöbbjük nem hajlandó, ezért ugyanazért a pár férfiért versengenek, akik arra használják az oldalt, hogy még egy pár száz nőt megfektessenek.
2019. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Mivel ő kapnak vagy 50 levelet rögtön regisztráció után amiből válogathatak, igen könnyű dolguk van. Csak idő kèrdése, hogy kifogja-e a megfelelő fèrfit.
2019. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
8 asnak! Es ezek A jó ferfiak miert nem.adnak magukra,vagy miért nem.fejlesztik2magukat2? Hm?
2019. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!