Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írják azt a pasik, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják azt a pasik, h a nőknek könnyű párt találni?

Figyelt kérdés

Itt is rendszeresen azt olvasom, h "jah, te nő vagy? Akkor találsz párt..." és egyebek.

De a párkeresés nem olyan egyszerű. Nekem az a tapasztalatom, h a pasik nem akarnak elköteleződni, a szexen van a hangsúly. Ha szeretném, h magam miatt legyenek velem, programok és egyebek...akkor hirtelen eltávolodunk egymástól. Vagy velem lehet a baj? Már teljesen tanácstalan vagyok, h miért nem tudok megtartani senkit magam mellett :(



2018. máj. 3. 08:01
1 2 3
 1/25 Bétó apó ***** válasza:
33%
Igazad van abban, hogy a párkeresés a nőknek sem feltétlenül egyszerű. De még mindig könnyebb dolguk van (legalábbis az átlagos vagy annál szebb lányoknak), mint sok férfinak, mert a nőknek legalább megvan a választási lehetőségük a rengeteg jelentkező közül, míg a férfiak többsége jószerivel csak elutasításokat kap.
2018. máj. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Mert nem tudjak, milyen selejtekbol lehet valogatni... selejtbol persze, lehet barmikor parja az ember lanyanak... :')))
2018. máj. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
14%
Mert a nőknek könnyű párt találni. Elég, ha észreveszed a normális férfiakat, és máris 5 perc alatt bepasizhatsz.
2018. máj. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Mert szerintük a párkeresés annyi, hogy megfogjanak egy okés csajt és vele legyenek. Mert lyuk-lyuk, tök mindegy. Szellemi, érzelmi társat férfinak és nőnek is nehéz találni.

Lehet, hogy a nők hamarabb összejöhetnének egy "akárkivel", de abban a kapcsolatban nem lenne köszönet.

2018. máj. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Semmi extrát nem keresek, legyen átlagos kinézete, megbízható munkahelye és legyen maximálisan őszinte.

De akárhányszor próbálkozom, mindig szexkapcsolat lesz belőle. Aztán kapom az üzit, h "bocsi, de megismertem valakit, akivel komolyan gondoljuk"...de azt hittem, h velem is a cél, főleg, h az elején megbeszéltük, h csakis komolyat szeretnék.

Talán a kevés szabadidőm nem engedi a kapcsolatok elmélyülését? Vagy nem tudom...de nagyon el vagyok keseredve...

2018. máj. 3. 08:33
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Mert náluk összefolyik az, hogy dugás, meg párkapcsolat.

Szexre valóban könnyen találunk bármikor. Viszont rendes párkapcsolatot, olyan férfit, aki nem csal meg, akire lehet számítani, értelmes, családszerető, nincsenek kisebbségi komplexusai, na azt ugyanolyan nehéz találnunk mint a férfiaknak. Csak ők ezt soha nem fogják megérteni.

2018. máj. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Neki pár=rendszeres dugópajti. Semmi más oka nincs ennek.

Amikor komoly kapcsolatról beszélsz, megkérdezted már valaha, hogy ő mit ért alatta? Meg fogsz lepődni.

2018. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Miért szerinted mi miatt legyen az egyik ember a másikkal? Én is a másik személyisége miatt vagyok vele. Nem a pénzéért, vagy mert nem volt jobb. Hol ebben az önzőség, ha ugyanezt várom el? Kapcsolatban pedig alap a kölcsönös odafigyelés. Nem tudom, hogy honnan szűrted le, hogy ez a kérdező esetében hiányzott
2018. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
#1 Szerintem ettől még nincs könnyebb dolgok. Könnyen megeshet, hogy sok jelentkezőből is 100% szexre megy, akkor meg mi van? Az nem jelent semmit, hogy sok jelentkezője van, ha nem talál köztük normálisat.
2018. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

#4 S mi van, ha gyakran úgy kapod ki, hogy épp nekik már barátnőjük van?

Amúgy gondolkozz, mielőtt írsz, normális férfival/nővel nem “5 perc alatt csajozol be”. Erről is elég téves elképzeléseid vannak. Normális pasi mélyebben, hosszadalmasabban ismerkedik inkább. Akit 5 perc alatt felszedsz, az megint csak egy könnyelmű, komolytalanka csitri.

2018. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!