Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felesleges tovább folytatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesleges tovább folytatom így az ismerkedést ilyen formában?

Figyelt kérdés

5 napja úgy próbálok ismerkedni hogy minden csinos lányhoz oda megyek Pesten, 4. 6. Vilin, az 5 kerbe, Budán hogy lenne kedve ismerkedni, nagyon tetszel....

Eddig több mint 100 nőhöz oda mentem de egy randi sem jött össze... Van nevettek vagy elküdtek vagy bocsi van barátom szöveg volt...


2019. nov. 26. 07:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%

"lenne kedve ismerkedni, nagyon tetszel...."

Ezzel az amatőr, elcsépelt maszlag szöveggel én is elzavarnálak.

Ha annyi kreatívitás nem szorult beléd, hogy minden nőnek valami vicces egyedit mondj, akkor az elég nagy baj.

Nem oltalak le, mert legalább személyesen próbálkozol ami nagyon jó pont, de legyél kicsit kreatívabb :)

2019. nov. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
1. Pl milyen kreatív szövegek vannak?
2019. nov. 26. 08:02
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Ez undorító.
2019. nov. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%

Ha én neked most leírnám, akkor nem lenne kreatív.

Személyre szabott, szituáció és egyén függő.

Ha úgy szólitod meg, mint aki karót nyelt, az már félig bukó.

Az sem mindegy kiket szólítasz meg. Mások által is szépnek tartott nőket, vagy olyan nőket akik külsőre téged fognak meg.

Értem az alatt, hogy az sem hátrány ha "tudod hol a helyed"

2019. nov. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
32%

#3:

Mi benne az undurító?

Az, hogy nem online a társkeresők szennyes mocsarában túrkál?

Én nőként nagyon díjazom a kérdezőt!

2019. nov. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot tanácsolnék: szemezz előbb velük, hagyj időt, hogy észrevegyenek és eljátszanak az ismerkedés gondolatával. Ha a semmiből odatoppansz, még a szingliségből kitörni készülőt is megrémíted.
2019. nov. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
6. Senki nem szemez velem, mindenki a telefonba van benne..
2019. nov. 26. 08:18
 8/28 anonim ***** válasza:
16%

Na, mondom én, hogy ez gond!

Különben elég baj, hogy a nagy többség már mást se tud, csak a telóját simogatni.

De akkor te se nagyon válogatsz, ha még a tekintetét se láttad és úgy mész oda!

#6

2019. nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is azért visszataszító ez a módszer, meg a szöveg, mert az van benne, hogy tök mindegy ki, csak nő legyen és becsajozz. Mész mint egy töketlen kutya és boldog boldogtalant megszólítasz. Ebből eredmény nem lesz, amíg nincs konkrét személy, akire felfigyelsz, megtetszik valamiért, és az ő személyére vagy kíváncsi.
2019. nov. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Mondjuk egyszer volt egy sikerélményem.

Volt egy tök jó csinos lány nagyon aranyos volt nevetett, meg mondta hogy ha nem lenne vőlegénye eskü elment volna, mert ez tök szimpi, bátorság és még sose jött hozzá így férfi..

2019. nov. 26. 08:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!