Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy alakitsak ki ismerkedest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakitsak ki ismerkedest neten hogy tuljussunk a formularis beszélgetéseken?

Figyelt kérdés

Netes tarskeri.

Elkezdünk ismerkedi. Ki kivel hol el mit csinal alapon, ki az idealja, stb


Akadozo napokig, hetekig elhuzodnak ezek a beszelgetesek mert pl ha kerem irjon magarol nem tud semmit hanem visszair h kerdezz. Eleve falba ütköztem.

Aztan közlöm vele mivel nem ismerem gondolhatna hogy valahogy felkene tudnia vazolnia magat mert igy azt sem tudom talan a telapo vagy jezuska vagy megis kivel chatelek. De mindezt persze rem kedvesen megirom h pl meselj egy napodrol, hobbyol vannak e haverjai bulis e vagy komolyabb etc.

Es aztan irnak hogy dolgozik teszem azt autot szerel sokat van uton.


Bla bla bla


Es folyamatosan marad ez a formularis beszelgetes. Ami szep lassan elkopik azaz honapok mulva en mar inkabb megirom hogy hagyjuk.

Sokan ugy cdinaljak hogy pl 3 naponta ram ir egy sziat. De sem egy kerdes vagy gondolat.


Hogyan kell ismerkedni neten?

Az életben mindig olynba botlok akinek bnöje van, vagy nekem nem tetszik. Nrm opcio


2019. szept. 30. 07:49
 1/6 A kérdező kommentje:

Van akit atvettem messengerre. Kepes volt annyit irni ok majd irok szia.

Közben nagyban online van es tudna irni csak ugye ezek a "kenyszerbeszelgetesek"öt sem mozgatjak

2019. szept. 30. 07:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyha valaki nem tud személyesebb hangvételt vagy legalább egy jó társalgást összehozni, azt szerintem felesleges hetekig levelezőlistán tartani, húzz magasabb szintet, amit elvársz a másiktól, ne fecséreld az időd.
2019. szept. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de amit te írsz, az olyan mint egy rendőrségi kihallgatás. Első körben neked kell érdekesnek lenni, hogy a másik felfigyeljen rád. Akarjon pont veled beszélgetni. Akarjon rólad többet tudni.

Aki meg egy sziát ír, vagy alkalmanként egy tőmondatot, az felejtős. Az ilyenek, általában 8-10 vagy több emberrel irkálnak egyszerre.

Beszélgetni azzal lehet, aki akar is. A neten, talán 20 emberből egyel ha kialakul beszélgetés.

2019. szept. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges hetekig chatelgetni, mielőbb próbálj meg összehozni személyes találkozót.
2019. szept. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nö létemre nem akarok személyeset en kezdememyezni, olyan alàzo miker immel àmmal nagynehezen betàblàznak amit aztàn lemondanak elötte.


Azert kerdezgetek inkabb mert amikor magamrol irok tömondatos valaszokat kapok. Ezert inkabb kerdezek akkor meséljen ö.


A messengeres srac pedig azt irta kivancsi ram.

Erre messengeren nem ir.kenyszeres az egèsz :(

2019. szept. 30. 10:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért halad lassan a párbeszéd,mert sok idő a kódfejtők munkája...
2019. okt. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!