Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben az országban létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az országban létezik még olyan nő, aki szüleivel élő férfival is összejön, vagy kihaltak?

Figyelt kérdés
2019. nov. 27. 06:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb egyetemista így tesz.
2019. nov. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Össze,ha az a férfi 30 alatt van.
2019. nov. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kb. 1000x ki lett már itt tárgyalva, többször hatalmas vitával.

Egyet kell megérteni.

Vagyunk mi emberek, akiknek bizonyos dolgok bele vannak vésve a DNS-ükbe.

A férfiaknak az, hogy legyen étel és szex, nekik ez az első mindenekfelett.

Ez ugye a fajfentartás miatt lett beléjük égetve.

A nőknél ugyan ez, csak más a szempont.

Erős kötésű "rosszfiú" típus aki képes "vadászni" /harcolni a családjáért, képes fentartani.

Aki hazamegy, és egy jó vacsora után még mindig van energiája szeretgetve, jól megszexelni, ahol szintén a fajfentartás a cél.

Tehát amíg a férfiaknak a kaja és a szex az első, addig a nőknek az "erő" megbecsülés, szeretet, romantika, lélek.

Vezessük le egy kicsit a mai kornak ezt megfelelően, és az indok teljesen mindegy!

Ha egy bizonyos kor felett nem vagy képes az önfentartásra, akkor hogyan akarod a családodat fentartani, ellátni. Ha nem vagy képes küzdeni alap dolgokért, akkor miért is választanánk téged illetve azokat akik mamnahotelben laknak?

Sok lány/nő akik tizen végi vagy huszon eleji éeiket tapossák, tanulnak, mellette dolgoznak keményen, minden segítség nélkül önellátóak, megteremtik maguknak a lakhatást és megélhetést, pedig vannak nekik is szüleik!

Szóval akiket te keresel nem kihaltak, hanem helyetted oldják meg azt amit neked kellene, nő létükre!

Nekik olyan társ kell akit nem nevelni kell, hanem megkapják azt amit maguk is megtesznek!

Tudod egy jó párkapcsolat akkor működik, ha megkapod azt amit te is adni tudsz!

És mivel te semmit nem tudsz hozzátenni egy kapcsolathoz a pötsödön kívül, így senkinek nem kellesz.

2019. nov. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb nőt nem zavar, ha egy férfi a szüleivel él ha különben nem ott képzeli el az egész életét, nem akar 592 éves koráig ott lakni, ameddig össze nem gyűjt 726 milliót lakásra/házra, hajlandó külön költözni a barátnőjével, ha már ott tart a kapcsolat és nem az anyja kisszobájában szeretné felnevelni a gyerekeit.
2019. nov. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pl úgy jöttem össze a párommal, ő is szülőkkel élt, én is. 30 évesek voltunk. Már összeköltöztünk.
2019. nov. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Kb öt éve mèg összejöttem volna. Akkor határeset volt. Most vagyok harmincegy. Szó sem lehetne róla.
2019. nov. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5%
20 év felett nincs ilyen nő. Akkor sem, ha ő maga mamahotelben él, és saját magát sem képes eltartani.
2019. nov. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ha amúgy egy dolgos,normális férfiról van szó,és nem egy életképtelen haszonlesőről akkor összejönnék vele.Meg persze ha

vannak tervei és nem akar egész életében otthon lakni.

2019. nov. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Ezt a siránkozást!

Nem azért nincs nőtök mert:

A szülőkkel éltek

Kicsi a farkatok

Nincs menő kocsitok

Nem vagytok gazdagok.

Az ok egyszerű: lustaság.

Keményen kellene sportolni, tanulni,dolgozni. Nem az interneten sopánkodni, hanem az életben ismerkedni hús-vér nőkkel és elviselni a kudarcokat is.

2019. nov. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ha ezen a fórumon a nők 90%-a nem jön össze ilyen férfival, akkor ez a valóságban se lehet másképp. Olyan szinten azonos elvárásokkal rendelkeznek a nők, mintha egy és ugyanazon gyártósorról jönnének le.
2019. nov. 27. 08:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!