Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért muszàj erőszakoskodni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért muszàj erőszakoskodni a szexuális témákkal?

Figyelt kérdés

Társkeresőn kezdtem ismerkedni. Eléggé sok férfi csinálja azt,hogy mikor megtörténik pár levélváltás,rögtön kéretlen erotikus,sőt gyakran perverz tèmákat hoznak fel,és erőszakosan ragaszkodnak is a megvitatásukhoz.

(Persze van aki rögtön ezzel nyit)

Én ilyenkor rendszerint először kérem,hogy lassítsanak,de ha nem,nyilván tiltás a vége. Csak az érdekelne,hogy mégis mit várnak ettől? Vagy ha látják,hogy nincs ínyemre,minek erőltetik?


2019. nov. 27. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert őket csak ez érdekli. Az ilyet jobb is letiltani, élőben is ilyen nyomulós lenne.
2019. nov. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ilyeneket azonnal tiltani kell.
2019. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Azzal szerintem nincs gond ha egyéb alap témák/információk után beszéltek a szexről is. Az viszont nem mindegy,hogy ezt milyen módon hozza fel. Ha nem nagyon tapintatlanul, nem a perverz elképzelésiet hozza elő, akkor ezzel ne legyen problémád.


Nem ismerkedem társkeresőn, párkapcsolatom van. De nincs különbség az egyéb módon ismerkedésnél és a társkeresőzés között ilyen vonatkozásban.


A szex a párkapcsolat része, ami fontos,a férfiaknál főleg.


Ha viszont Te korainak tartod azt,hogy erről beszéljetek mondd el, és ha nem veszi tudomásul, nyomul továbbra is, akkor azt jelenti,hogy eleve más hullámhosszon mozogtok, tehát érdemes elgondolkodni a továbbiakon.

2019. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

azt gondolják, hogy ezzel lenyűgöznek. azért csinálják, mert izgatja őket, hogy ha erről írsz. Mert elképzelik, s esetleg maguknak szereznek örömet olvasás közben.

vélhetően önzőek az ágyban is, és ott sem hallják meg azt, amit mondasz nekik...


42/F

2019. nov. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért erőltetik, mert ingyenes maszturvacios segedeszkoznek néznek.
2019. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak dugni akar, azoktól ne várjál többet. Ők komoly kapcsolatra nem valók. A kapcsolat más területén is erőszakosak lesznek. Nő lennék, azonnal túl lépnék rajtuk.
2019. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes,hogy így gondoljátok. Én nő vagyok, viszonylag konzervatív, és nem is fiatal.Mégsem látok abban semmi hibát ha bizonyos témák után felhozza ezt is. Persze nem puritán módon, de ha diszkréten beszél róla azzal nincs baj.

Mindenkinek fontos a szexualitás, a párkapcsolat része. Ha a pasi azt mondja,hogy Neki napi 2X-i együttlétre van igénye, a nő pedig heti 2 X szeretné, akkor már eleve fölösleges beleélni magukat bármibe is, le lehet zárni a további ismerkedést.

2019. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokuk az idegességét így vezetné le, és nagyon gyakori ugye ma a magányos lélek, így ezzel nyomulnak. Még mindig jobb, minthogy megjátssza az ártatlant, majd a kapcsolat közben derül ki a hibás gondolkodásmódja...
2019. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aztán meg ha sz...r a szex vele, jön a hiszti, hogy nem is tudtad, hogy neki ilyen meg olyan vágyai vanank... :D Nyilván nem csak arról kéne hogy szóljon egy beszélgetés, de ha már eleve elméleti szinten se találkoznak a szexuális igényeink, akkor nincs értelme annak, hogy egyáltalán megpróbáljuk a személyes ismerkedést...
2019. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert nem ezen múlik. Pl én többszáz nőnek írtam kulturált leveleket ilyen gyökérségek nélkül, pl a farkamról sem küldtem sosem képet de ennek ellenére mégis 90%-ban senki nem írt vissza semmit, a többi 10% meg legalább azzal megtiszteltetés, hogy legalább egy visszautasító üzenetet küldött.
2019. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!