Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok barátnőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok barátnőt? Csak a külső számít?

Figyelt kérdés
Macis vagyok 182/100 és sosem volt barátnőm. Mindig elustasítanak. Nem számít milyen az ember maga csak hogy hány kg/ milyen alkat? Minden nő felszínes meg anyagias?

2019. nov. 27. 10:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Te összejönnél egy 150kg-s nővel? Ha a kövérek tetszenek neked, akkor persze, egyébként meg nem.


Miért nem fogysz le az egészséged miatt? Akarsz sokáig élni? Ha igen, akkor tegyél érte!

2019. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nekem csak a vékony lányok jönnek be.
2019. nov. 27. 10:37
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Na, erről beszéltem.

A legtöbb csajnak meg a sportos, enyhén izmos pasik jönnek be.

2019. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Ne akard már leválasztani magadról a külsőt. Az is te vagy, az is a részed. Nincs olyan, hogy hát én ilyen szuper ember vagyok, de a külsőm... Nem. A külsőd is a te emberi részed. Valamilyen szinten a belsőd tárgyi manifesztációja is.
2019. nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok aki nem sportos-vékony férfiként annak nem lesz átlagtestalkatú barátnője?
2019. nov. 27. 10:49
 6/19 anonim válasza:
49%

Nyugi nekem sincs pedig 180/70 vagyok, és amúgy fizikailag nem vagyok csúnya.

Egyszerűen nem vagyok magabiztos + önértékelési problémáim vannak (nincs életcélom stb) és mivel sosem jöttek össze a párkapcsolatok mára egy lecsúszott drogfüggő lettem. Mostmár viszont nem is hiányzik ennyi idő után...

Amúgy is stílusra azok a lányok akik nekem tetszettek (határozott, egoista, irányító, stb) azoknak én sosem jöttem be - mert visszahúzódó, határozatlan stb voltam. Tehát pont a másik "felemet" kerestem (ami belőlem hiányzott) de ugye akik olyanok voltak, azok nem ilyen pasit akartak mint én. Ezt kellett belátnom hogy így sosem lesz olyan párkapcsolatom amire vágyok, és magamban így tudtam lezárni, elfogadni ezt az egészet.


Szerintem a "belső" megnyilvánulásod, szöveged is legalább annyit (ha nem többet) számít mint a külső..

2019. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
5%

Hazánk az egyik legelhízottabb ország a világon.

A szépség pedig relatív. Sok férfinak pl. tetszenek a molett nők.

2019. nov. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mire fel akarsz csinos nőt.

Ember tegyél érte.

Neked is fontos,hogy a csaj szép,csinos legyen akkor nekik is a pénz,izom.

Tegyél érte.

Menj edzeni,fogyj le vagy érd be duci nővel.

2019. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Szerinted minden nő felszínes és anyagias, aki nem jön össze egy kövér férfival. DE neked is csak vékony nő kell.

A jó hír az, hogy lehet, hogy nem is a külsőd miatt utasítanak el, hanem a belsőd az oka.

2019. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen kerdeseknel mindig kinyilik a bicska nalam. A nok felszinesek? Es te mi vagy ha neked is a vekony alkat jon be? Egy jo alaku no nem fog egy egeszsegtelen hajtomeggel kezdeni. Teljesen jogosan. Ha en minden nap teszek azert hogy jol nezzek ki, ezt varom a partneremtol is.
2019. nov. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!