Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet esélyem a kolléganőmnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem a kolléganőmnél?

Figyelt kérdés
Kolléganőm kedves aranyos csinos lány, nagyon jókat elbeszélgetünk, viszont én sajnos nem vagyok olyan jóképű és 161 cm vagyok a kolléganőm meg modellkedik, hostestkedik és olyan 178 cm körüli. Múltkor tök jól elbeszélgettünk és moziba is sikerült elhívnom, kezdek reménykedni, ugye összejöhet?
2017. nov. 6. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnálon, Miki dugja a könyvelésről.
2017. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha te vagy a főnök, a csaj meg szeretne fizetésemelést akkor simán. Ha nem, akkor buktad. A mozi jegy, popcorn árát se pazarold rá, kicsit rádobsz aztán ki jön a pénzből egy hivatásos.
2017. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy a magasságkülönbség, és látatlanban megmondom, hogy a lány számára a férfi 180 felett kezdődik. Szerintem csak haveri alapon megy el veled moziba, ha elkezdenél nyomulni, valószínűleg leállítana. Az randihelyszínnek amúgy sem túl jó. Amúgy ez tipikusan egy olyan sztori, aminek majd jó lenne megtudni az utóéletét...
2017. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, akkor ok. Ha nincsen, akkor meg csinálj! Alapvetően az ilyen lányoknál szóba sem jöhet olyan, aki dolgozik a pénzért, mert nem ér rá pénzt keresni.
2017. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Többet keres mint én, és gazdagabb is szerintem.


Engem nem zavar a magasság, szóval nagyon remélem őt sem...

2017. nov. 6. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor buktad haver, törődj belem vagy nagyot fogsz csalódni
2017. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
17 cm a különbség az majdnem 1 fej. Semmi esélyed, de ez gondolom te is sejted...
2017. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagy troll vagy te kérdező:D
2017. nov. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!