Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az évek folyamán milyen okokra vezethető vissza az, hogy egyre jobban eltűnt belőlem a nők és a szexualitás iránti vágy?

Figyelt kérdés
Húszas éveim elején járok és a vágyam a szexre és a nőkre teljesen egyenlővé vált a nullával. Nincsen motivációm arra, hogy akár csak beszélgessek a női nem tagjaival.

2019. nov. 28. 21:49
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Mert szeretek itt lenni.
2019. nov. 29. 22:06
 42/55 anonim ***** válasza:
Nahát, tényleg? És mi az, ami miatt szeretsz itt lenni?
2019. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Szeretem olvasgatni a kérdéseket.
2019. nov. 29. 22:57
 44/55 anonim ***** válasza:
Ha csak olvasgatnád a kérdéseket, akkor mi most nem beszélgetnênk itt. Miért vered át az itteni válaszolókat a kamukérdéseiddel, amikor úgyis mindig tudod a választ, és egyetlen tanácsot sem fogadsz el itt senkitől?
2019. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
Nem hidd azt,hogy állandóan tisztában vagyok a válaszokkal. Ennél a kérdésnél sem voltam az. Szeretem mások véleményét kikérni, hogy Ők hogyan látják mindezeket mert így jobban össze tudom magamban rakni a miérteket.
2019. nov. 29. 23:08
 46/55 anonim ***** válasza:
És amiértek egyberakásával mennyivel vagy előbbre, ha terápiára viszont nem vagy hajlandó elmenni?
2019. nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
Annyival előrébb vagyok, hogy tisztábban látom a dolgokat és nem a saját fejem után megyek.
2019. nov. 29. 23:38
 48/55 anonim ***** válasza:

Te kérdezted, hogy mi lehet ennek az oka/vagy vezethető vissza

De mi ezt honnan tudnánk? Ezért ajánlunk pszichológust mert az tudna segíteni az okok feltárásába

Persze nem akarod elfogadni a segítséget hanem élvezkedsz az önsajnálatba

2019. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:
Erre nem tudok mit mondani. Igazad van.
2019. nov. 30. 22:35
 50/55 anonim ***** válasza:

Úgyhogy ha normális életet akarsz élni akkor menj el

Nem fog hülyének nézni (mellesleg én is jártam néhány éve)

2019. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!