Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gond van a kapcsolatomban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond van a kapcsolatomban a szexualitással. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21éves vagyok. Lassan 4 éve vagyunk együtt a párommal. A probléma az, hogy 4 hónapja nem történik közöttünk semmi. Ezt mindig elutasítja, talál rá kifogást. Sokat gondolkoztam a szakításon. Azt ígérte megváltozik. Én messze vagyok tőle a hétköznapokon. Megismertem egy fiút közben aki kimutatta felém a vágyait érzéseit. Nem csaltam meg a párom, lezártam a fiúval a kapcsolatot viszont nagyon sokat gondolok rá. Lehet, hogy csak a szexualitás miatt van, de nem tudom mit tegyek lelkifurdalásom van.

2019. nov. 19. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy együtt a jelenlegi pároddal, azon kívül, hogy 17 évesen anno összejöttetek?
2019. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mindig jól bánt velem. Nagyon nagy szerelem volt és lehet hogy újra olyan lenne
2019. nov. 19. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Szakits szerintem,ennek igy nem sok ertelme van
2019. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az hogy valaki jól bánik a másikkal egy kapcsolatban az teljesen alap követelmény szerintem, nem egy plusz. Ha ennyit tudsz mondani miért vagy vele, hát ez nem sok, le lehet élni vele egy életet persze nyilván, döntés kérdése, de nekem ez nagyon kevés lenne, ahhoz hogy elköteleződjek valaki mellett.
2019. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Egy kapcsolatban -főleg, ha már több éve tart - azért vannak hullámvölgyek. Milyen időszakot él a párod? Adódnak mostanában gondjai, nehézségei?

Beszélj vele részletesen erről a dologról. Érdeklődj nála, hogy mi váltja ezt ki belőle, hogy visszautasítja a szeretkezést.

2019. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azèrt ebben a korban ha 4 hónapig nincs szex èn ezt nem is èrtem. Mivel indokolta? Jó, nem lehet hozzá mindig kedve, de több hónapig?!

Ami tèged illet, már nem szereted, csak a megszokás, meg bizonyos fokú rögeszme, mert az elejèn nagy szerelem volt....aztán fel sem tűnik, hogy már messze nem az.

Szakítás vele, nincs èrtelme tovább húzni.

A rögeszmès dolgot azèrt említettem, mert èn is voltam így. Első kapcsolatom volt, 16 èves voltam, mikor összejöttünk. Kb. Első látásra szerelem, nagyon oda voltam. Sajnos nem volt igazán kölcsönös, ő mindvègig mondta is, hogy "nem szerelmes típus". Ez, meg a hozzáállása rá is nyomta a bèlyeget a kapcsolatunkra. De mindegy is. A lènyeg, hogy az első kb. 1,5 èvnben rá nem bírtam nèzni más pasira. Pedig voltak bepróbálkozasok, de senki nem èrdekelt. Aztán egyszer csak már jött valaki, aki szintèn "első látásra" felhevített. De aztán leraztam, mert hát barátom van akit szeretek bla bla bla. Aztán eltelt pár hèt, ès megint jött egy ilyen eset. Akkor már barátnöm is megjegyezte, hogy lassan úton útfèlen bejön valaki nekem. De mèg akkor sem vettem komolyan az intő jeleket. De mit ad Isten, ő pont akkor szakított velem. Egy estèt átbőgtem, aztán másnap felkeltem, ès mintha mi se törtènt volna. Már találkoztam is a sráccal aki tetszett meg stb. A szakítás után 1 hèttel találkoztunk, hogy cuccokat visszaadjuk egymásnak, de már akkor is tök közömbös volt nekem. Nem kavart fel a találkozó, az èg világon semmit sem jelentett.

Valahogy akkor jöttem rá, hogy már nem is szerettem, csak a "megszoktam, hogy őt szeretem" dolog miatt ragaszkodtam hozzá.

Tehát amikor már más iránt kezdtem èrdeklődni, már nem volt szerelem. Ès nálunk a szexel nem volt gond, szóval nem a vágyak miatt.

Úgyhogy èn az gondolom, ha már más (is) èrdekel, akkor az azt jelenti, hogy a jelenlegi párod már nem szereted, csak ragaszkodsz hozzá bizonyos okok miatt.

Ideje lèpni, ennek így semmi èrtelme már, csak időhúzás.

2019. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Régesrég meg kellett volna beszélni pároddal a problémát, miért nincs együttlét, mi az oka.
2019. nov. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sokszor beszéltünk róla, de mindig kifogásokat talál. A kapcsolat elején is jelentett ez problémát, de mindig megtudtuk beszélni.
2019. nov. 20. 22:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Hm.. bocsássatok meg egymásnak és ne legyetek önzőek, ha ez furán is hangzik..próbáljatok elindulni egy közös téma, hobbi alapján újból előröl..sok sikert, ima
2019. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!