Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya fiúk! Volt már akiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk! Volt már akiből tényleg TOP PUA lett?

Figyelt kérdés

Történetem a következő: 2012-ben akadtam rá a PUA technikákra és döntöttem úgy, ez kell nekem, mert szeretnék végre minőségi csajokat felszedni. 4 év alatt olyan szintre fejlesztettem magam, hogy ma már bárkivel bárhol beszédbe tudok elegyedni és olyan social engineering képességeim is lettek, amivel idén is szinte ingyen voltam a Szigeten. Mostanra a csajok keresik a társaságomat.


És itt vége is a dolognak. Élvezik a társaságomat, hogy szórakoztatom őket, hogy jól érzik magukat velem. De szex nagyon ritkán lesz a végén.


A PUA segítségével sikerült elsajátítanom, hogyan legyek a társaság középpontja, olyan verbális technikákat tanultam, amellyel késes részegeket is le tudok szerelni erőszak nélkül, pusztán pszichológia alkalmazásával, rajonganak értem a nők, de csak mint társasági figuráért.


Amikor időnként szex lesz akkor is azt érzem, mintha csak szívességet tennének azzal, hogy szánalomszexben részesülhetek, de nem indulnak be tőlem, nem "szednek szét", mert külsőleg ugyanaz maradtam. Csak belsőleg változtam. Woody Allenből lettem Austin Powers.


A végére még fontosnak tartom megjegyezni, hogy a szexuális teljesítményemmel nincs probléma, ha sikerül valakit eljuttatnom a csúcsra, az önkívületi állapotban sikoltozik. Az odáig vezető út a rögös, mert ki kell hozzá zökkentenem, hogy ne a külsőmre fókuszáljon, ami erősen libidócsökkentő hatású.



2016. febr. 29. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok csúnya fiú.


Viszont amiért ideírok az az, hogy nem kizárt, hogy le fognak oltani ezért. Ebben a kategóriában többségében lelkileg sérült emberek vannak, akik nem hisznek abban, hogy meg lehet tanulni csajozni. A PUA magas nekik, elutasítják, mondván, hogy az csak annál működik, aki jól néz ki.


Egyébként én magam is használom a PUA-t, valóban működik. Csak azért írtam, hogy ne lepődj meg azon, ha esetleg a sikertelen pasik haragja fellobban ellened.

2016. febr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Ha neked kézikönyv kellett a csajozáshoz,akkor lelked rajta.

Szerintem faxság ez a Pua,és nem tartom magam lelki sérültnek kedves #1-es.

Kézikönyv nélkül is le tudok szerelni egy begőzölt szukát.

Ez lehet nagyképűnek hangzott,de mindegy.

ki a fax akar lenni a társaság közepe?:D

2016. febr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Én azt hittem, hogy így 2016ra már híre hamva sincs ennek a komédiázásnak. De ezek szerint tévedtem.


Akinek könyvek meg tanfolyam kell ahhoz, hogy igényesek legyenek, naponta tisztálkodjanak, összetettebb szövegük legyen a "szia cica van gazdádnál ?" az szerintem nem igazán alkalmas párkapcsolatra.


Lehet nagy titkot árulok el nektek, de ez az egész egy amerikai kapitalista találmány, hasonlóan, mint "a hogyan fogyjál le 40 kilót 3 nap alatt" :DD

2016. febr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

20 évesen vesztettem el a szüzességem 1,5 éve. Előtte egy elképesztő béna lúzer voltam.


Azóta 11 nővel szexeltem és olyan 30-cal csókolóztam.


22/F

2016. febr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En nem tartom magam puanak, de az utóbbi par hónapban regeteg pua anyagon rágtam magam at. Nem akarom nagyon védeni, mert kb a fele mesterkélt, de szerintem nagyon élvezetes dolog, hogy amiket elmond azok egy részét ösztönösen csináltam/csinálom. Aki ellenzi, az idióta, vagy eleve jo a lányoknál, igy nem érti mi értelme.


Kérdező: nekem a kérdésed kérdésed, kicsit sántít. Szerintem a magyarországi pua közösség fóruma nagyon jo, igy ott nem értem miert itt teszed fel a kérdést. Ha követsz egy rendszert, akkor a kovetoitol kellene tanácsokat kérni, miert nem jutsz el a szex-zárásáig. Ez az egyik, a másik, ha tanulmanyozod a pua anyagokat, hamar ra fogsz jönni, a how to avoid friend-zone tipusú videók, irodalmak pont ezt a kérdést válaszoljak meg. Korábban kell eszkalalni, ennyi lesz a válasz.

Illetve en errol az egészről teljesen más velemenyen vagyok mint a pua, vagyis inkabb úgy fogalmaznék mint a hagyományos pua. Az az ága ami nekem szimpatikus, az teljesen más alapból indul ki. Nem a Lany értéket kell levinni a te szintedre, hanem a te értékedet fel az övére. S igenis akármilyen csúnya is vagy, ezen lehet javitani, sport, fodrász, arcszorzet, öltözködés, stb. Nem vagyok, annak a híve, hogy fogadd el önmagad. Igen fogadd el 90ban, de dolgozz meg azert a 10% ert, mert az hozza meg a sikert.

Az utolso dolog, ami szinten egy jobb belső játékot eredményez, az a szex. Legyél benne iszonyatosan jo, meg ha a lany úgy érzed szánalombol fekszik le veled, következő alkalomert o konyorogjon. Rengeteg tanfolyam, van ahol fejelesztheted magad. Nekem most ez tetszik a legjobban, googliz ra, az erintes hatalma Tao.

2016. febr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Két PUA beszélget:

-Hé PUA2 mit csináltál tegnap este? - kérdezi PUA1

-Voltam nájtgémelni tegnap és képzeld, odamentem egy csajhoz.

-És?

-Hát, elmondtam neki a folyó rutint és a csajt totál kész volt ettől.

-És utána mi történt?

-(PUA2 gondolkodik... majd hamisan válaszol) Elmentünk és egy orbitálisat szexeltünk! És te mit csináltál tegnap?

-Déjgémeltem, leszólítottam egy szexi csajt a plázában!

-És milyen volt?

-Előadtam neki az eperföld rutint, és a csaj totál kész volt tőlem!

-És utána?

-(PUA1 megszeppen és gondolkodik..) Hát kipulloltam és jól szétdugtam a pináját nekije! És te mit csináltál ma?

-Templomba voltam, megismerkedtem egy kedves 70-es hölggyel, előadtam neki a miatyánkrutint és totál kész volt tőlem!

-És utána mi történt?

-(gondolkodik...) Hát izé öö, semmi, jól eldumáltunk! Most meg itt vagyok!

-FÚJJJJJ!!! :D:D:D:D

2016. febr. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Érezteted velük verbálisan és nonverbálisan is, hogy nem haverkodni vagy ott, hanem szexelni? Az fura nekem, hogy állításod szerint ennyire jó vagy az ágyban és ez valamiért mégsem jön át a nőknek a kisugárzásodból.


Nem kell társaság középpontja showmanné válni, csak hogy nőket szedj fel. Ha ilyen extrovertált az alapszemélyiséged, akkor csináld nyugodtan, ha jól esik a dolog, de igazából szükségtelen.


Ha a külsőd vállalható (nem vagy ápolatlan és büdös, groteszk módon elhízott/vékony, normálisan öltözködsz stb.), akkor ritkán lesz akadály, ha amúgy tökös vagy és beszélsz a nők nyelvén, tudsz hatni az érzelmeikre.


De természetesen ha a külsőd a kifogás számodra, akkor nyugodtan rágyúrhatsz arra is, ártani nem fog.

2016. márc. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi az a PUA? Nő vagyok, de tökre érdekel, miről van szó.


Amúgy azért nincs sikered a nőknél, csak barátként, mert úgy beszélsz róluk, hogy minőségi nőt akarsz szerezni. Én egy hátizsákra mondok ilyet. Barátságban nyilván nem így fogalmazol.

2016. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hello!


Itt egy link, remélem nem baj ha angolul van: :)


[link]

2016. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!