Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egyenjogúság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egyenjogúság a nemek között ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Nagy szót emelnek a nők ha egy férfi többet keres mint ők vagy egy munkakört nem tölthet be egy nő csak azért mert nő vagy egy nő nem lehet vezető stb. Nyilván ezek nem szép dolgok mert azért mert nő hátrányba van.

Viszont ismerkedésben egy férfi van hátrányba mert neki kell kezdeményezni az ismerkedést, övé egy aktív szerep és nyilván bármiből is az aktív rész sokkal nehezebb. Férfinek kell fizetni az első randin, illik hogy a férfi legyen a család fenntartó ergo többet dolgozzon és ezáltal többet keressen.

Tudom ilyen jönnek az ilyen szavak hogy azért a férfi férfi maradjon stb. Meg férfi dolga és társai stb. Ok, ez mind jó lenne, csak akkor az sem legyen baj a nőknek hogy ugyanazon munkakörben lévő férfi többet kap mint a nő, hiszen a férfi dolga ugyebár a család fenntartás udvarlás stb, így többet kell keresnie mint egy nőnek.


2019. nov. 29. 07:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%

Nem vannak= nincsenek

lol:D

2019. nov. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%

"ő lehet vele gyed alatt"


Valakinek azt is kell és általában a férfi szarja le a gyereket a legjobban, mikor baj van vele. Jogilag mehet gyesre apuka is.

2019. nov. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%

Férfiak, álljatok már le azzal hogy elnyomásnak hiszitek, hogy nektek kell rairni egy nőre messengeren.

Gáz.

2019. nov. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
23%
Engem nem zavar ha többet keresnek a pasik. Valakit?
2019. nov. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyenjogúság van, kiábrándítalak. Kezdeményezhet a nő, és lehet passzív a férfi. Még rosszabbat mondok: szoktak is. Nyilván nem mind egyszerre, össze vissza, boldog, boldogtalannál, ahogy sok férfi teszi. De nem ritka, hogy a nő kezdeményezi a beszélgetést, vagy a találkozást annál az egy férfinál, aki neki tetszik.

Ha te ezt nem tapasztaltam, akkor soha nem voltál az az egy, egy nőnek sem.

2019. nov. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
14: ugyanabban a munkakörben, ugyanazért a munkáért? Ez gáz.
2019. nov. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"Emiatt pont hogy jobb a nőnek, mert azáltal hogy többet tesz bele, sokkal nagyobb öröm is, nagyobb kötelék a gyermek, boldogabb mert ő lehet vele gyed alatt, nem egy nőtől hallottam hogy ez az élet legjobb dolga..."


Akkor te még nem beszéltél őszinte anyukákkal.

2019. nov. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
94%

> 14: ugyanabban a munkakörben, ugyanazért a munkáért? Ez gáz.

Ugyanabban a munkakörben ugyanolyan minőségű munkáért nem fogsz kevesebbet keresni, csak mert nő vagy.

2019. nov. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

18: régen nem volt ez így. :) Hogy most mi van, azt nem tudom, mert én megkapom ugyanazt az összeget, de aki azért kampányol, mint a kérdező, hogy valaki ugyanazért a munkáért kevesebbet kapjon, az egy idióta.


Amúgy Dory, te vagy az? Van egy rém kötekedő phicsa az egyik FB csoportban, egy hülye proli és van itt az oldalon is egy 66%-os válaszoló, akinek ugyanolyan a stílusa.

2019. nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Párszor kezdeményeztem pasinál, csakis úgy hogy biztos voltam benne hogy tetszem neki, hát nem örültek, azonnal passzívan kezdtek viselkedni.

Akkor meg mi értelme?

Dehogy akarják hogy kezdeményezzünk, csak az egójuknak jó hogy kellessék magukat.

Tisztelet a kivételnek akik nem játszanak ilyennel.

2019. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!