Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egyenjogúság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egyenjogúság a nemek között ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Nagy szót emelnek a nők ha egy férfi többet keres mint ők vagy egy munkakört nem tölthet be egy nő csak azért mert nő vagy egy nő nem lehet vezető stb. Nyilván ezek nem szép dolgok mert azért mert nő hátrányba van.

Viszont ismerkedésben egy férfi van hátrányba mert neki kell kezdeményezni az ismerkedést, övé egy aktív szerep és nyilván bármiből is az aktív rész sokkal nehezebb. Férfinek kell fizetni az első randin, illik hogy a férfi legyen a család fenntartó ergo többet dolgozzon és ezáltal többet keressen.

Tudom ilyen jönnek az ilyen szavak hogy azért a férfi férfi maradjon stb. Meg férfi dolga és társai stb. Ok, ez mind jó lenne, csak akkor az sem legyen baj a nőknek hogy ugyanazon munkakörben lévő férfi többet kap mint a nő, hiszen a férfi dolga ugyebár a család fenntartás udvarlás stb, így többet kell keresnie mint egy nőnek.


2019. nov. 29. 07:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdeményeznék,ha nem lenne kapcsolatom.De nem rögtön úgy,hogy már az egész életet eltervezem vele.Ha szexet akartam,vagy csak tetszett odamentem beszélgetni,pedig vannak kommunikációs gondjaim,és engem is hajtottak már el.Ha meg sajnálod a pénzed,ne randizz.
2019. nov. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem csak azért van ez, mert a nők elvárják, hanem mert amíg te az egyenjogúságért harcolva nem kezdeményezel, megteszi helyetted 10 másik férfi.


Amúgy a randin való fizetés már nem feltétlenül van így. Mostanában randizgatok, és mindig felajánlották, hogy fizetik a részüket, persze én úgy vagyok vele, hogy ha én hívtam meg őket, akkor nyilván fizetem is. Ha van 2, 3. randi, akkor "visszahívnak" és így egál. Ha meg nem lesz több találkozó, azért 1-2 ezer forint ne vágjon már földhöz senkit... Nem wellness hotelbe kell első randit szervezni.

25/F

2019. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Azért, mert biológiailag nem vagyunk egyenlők. Azért nem látod be ezt az egyszerű igazságot, mert túlságosan városias környezetben élsz, és elfelejted, hogy az ember honnan jön. SOHA nem volt egyenlő a két nem. Mindig a hímeknek kell bizonyítaniuk, az állatvilágban is, a nők pedig a szexuális szelekciókért felelnek (magyarán eldöntik, hogy kinek a génjei elég jók ahhoz, jogy fennmaradjanak). Szerinted egyenlő az, hogy te 12 és 60 között megtermelsz minden másodpercben 1500 spermiumot, a nő meg 12 és 48 között havi egy petét, ami ha megtermékenyül, akkor 20 évre le lesz kötve? Az egyik egy tömegcikk, amit futószalagon nyomnak, a másik meg egy ritka kincs, amiért háborúznak. Naná, hogy a nő az értékesebb. 1 férfi meg tud termékenyíteni 100 nőt, de 1 nőt egyszerre csak egy férfi termékenyíthet meg. Férfiból egyszerűen nincs annyira szükség, mint nőből. Ebből adódik, hogy ha egyenlő a számuk, akkor a nő sokkal-sokkal jobb piaci helyzetben van. Ezt egyébként minden utolsó paraszti kultúra tudta és lekövette hagyományokban mindig is, csak a mi degenerált városi, természettől elszakadt kultúránkban ezeket már elfelejtettük. Vedd tudomásul, hogy te férfiként egyszerűen nem érsz annyit a természet szempontjából, mint egy nő. Ha holnap a férfiak 90%-a eltűnne, akkor is vígan túlélne az emberiség. Ha a nők 90%-,-a tűnne el, akkor az irtózatos háborúhoz és válsághoz vezetne.
2019. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!