Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ezeket kaptam meg tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezeket kaptam meg tegnap egy lánytól, akkor hogyan tovább? Kinek van igaza? (nagyon hosszú)

Figyelt kérdés

Szóval egy jellemtelen alak vagyok, mert mézes mazoskodom, most meg minden szarnak lehordom,és egy utolsó szemétkent viselkedtem, egy szar ember vagyok, és tisztaszivbol azt kívánja hogy olyan megkeseredett alakkal hozzon össze a sors mint en magam.


Hosszú Lesz, elég tini sztori... :

Szóval van egy csaj, akivel egy szórakozóhelyen futottam össze 2017.szilveszteren, meg egy pár alkalommal találkoztunk, szerelmes volt egy fiúba meg a legelején azt mondta, de mivel volt hogy ő is hívott és szimpatikusnak vélt, én nekem meg konkrétan tetszett, úgy gondoltam, beprobalkozom hátha, írásban igaz és már ősszel, elutasitott, ez van. Próbáltam elfelejteni egy másik csajjal. De ez év elején újra összefutottunk, véletlenül ugyanott, már sokkal lazább voltam vele, elkezdett hívni és odavissza megint, aranyos volt végig, örült nekem, talán volt egy kis közeledés is, de ezek után én már nem mertem próbálkozni (féltem a nyomulastol őszintén, mert nem akartam elveszteni) , ahhoz konkrettabbnak kellet volna lenni, utolsó alkalommal már duhodten váltam el tőle, amikor odajott elbucsuzni. Megint nem találkozzunk 😂 jön egy másik csaj (nem lett semmi, mert őt szerettem) és augusztusban kezdődik minden elölről... Felkoszontom (már csak formális viszony van) , megköszönni, rá két órával rám ír, hogy mizu, otthon ünneplem egyedül. Ott telt be a pohár mondom írhatnam hogy talalkozunk de nekem nincs szükségem női barátra, és tartsa a határt, fiu lány között nincs barátság, szerezzel magadnak csávót. Aztán voltam olyan hülye hogy bocsánatot kértem és elkezdett hivogattni ugyanoda (mindig közbe jött valami amúgy és eléggé a padlón is voltam) , instagrammon folyamatosan a beszelgetesunkkel aktuális történeteket rakott ki. Na mondom jól van, minek is kellek oda? ne szórakozz velem, volt esélyem valaha? Nem neki nem kell fiú... Mondom hazugság én nem kellek csak. bevallottam hogy szeretem azt mondta hogy pár találkozó után nincs szerelem. Ezek után még volt hogy meghívott én hittem benne újra. Onnan viszont hogy rakerdeztem az instagramra, kerdore vontam az egész miatt, mert elkezdett egyre flegmabb, közönyösebb lenni, teljesen meghulyult, hogy én mit szólok bele mit rak ki, ő neki vannak olyan fiuk, akik tetszenek neki, akiktől akar valamit, tőlem nem, letiltott. Egy barom voltam csúszva maszva könyörögtem magam vissza, de nem akart kibekulni, tegnap rairtam ismerős telojarol hogy beszélhetnénk e egy pár percet, kíváncsi voltam pár dologra, mivel éjjel nappal vele keltem, feküdtem, tudni akartam egyszerűen hogy mi volt az egész mögött és nem. Ennyit se volt hajlandó, aztan elkuldtem a francba, lekrvztam, minden szarnak lehordtam ami eszembe jutott duhombe. A fentiek a válasz.



2019. nov. 29. 14:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Igaza volt, tényleg egy jellemtelen szar alak vagy, de ő se egy szent. Megérdemelnétek egymást.
2019. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ami rohadtul idegesitett: hogy miért hazudott? Pl. Azt mondta hogy nincsenbek barátai sem, azt mondta neki nem kell semmilyen fiú, ha rakott ki csávókkal képet (akkor már osszevesztunk párszor) , persze arc nélkül, azt mondta hogy csak barát, ő nem keres fiút, és olyan fotókat is rakott ki hogy elutasito a nő az urvarloval, mögötte meg egy olyan alak aki az én ismertetojegyeimmel rendelkezik. Millió olyan volt amit magamra lehetett venni, jó hülye voltam, de odafent biztos szórakoznak velem.

90% hogy semmi esélyem nem volt, de látta hogy szenvedek, látta rajtam élőben írásban, hogy odavagyok érte, miért kellett akkor újra és újra felbukkani az eletemben? Miért nem lehetett azt mondani hogy tetszik ez, az, te csak haver vagy? De annak se volt jó, egy normálisat nem lehetett vele szinte beszélni, élőben viszont találkozni akart.

2019. nov. 29. 14:27
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Írhatnék erős jelzőket, de felesleges, tudod te is hogy mennyire gyerekes ez az egész. A sztori lényege hogy a csaj kihasználta a jóhiszeműséged, te pedig alpárian reagáltál mikor ebből eleged lett. Azért történt ez, mert pontosan tudod hogy végig hagytad hogy rongyként kezeljen, ezért fokozatosan gyűlt benned a feszültség, majd a végén kirobbant és leugattad. Szomorú hogy még mindig trükköket használva tepersz érte. Sose érdekelted és most sem, milyen dolgokra vagy kíváncsi? Tanulj inkább belőle és többé ne menj bele ilyen hülye játékokba.


Egy idő után meg fog keresni amúgy, úgy csinálva mintha mi sem történt volna. Azért mert tudja hogy mindent engedsz neki és úgyis tepersz majd érte, arra meg jó vagy hogy hányja beléd a hülyeségeit. Addig ez lesz és a rongyának tart, míg nem szeded össze magad. Örülj hogy nem kell vele többet beszélned.

2019. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Milliószor bonyolultabb meg ennél is egyébként, én nekem ő volt az életem szerelme, volt egy dolog (külső) ami az önbizalmamat egyébként el vette, nem tudtam vele önfeledt lenni, férfi lenni, depressziós voltam, elcsesztem az egészet, igazából az idegesít leginkább hogy soha nem tudom meg, mi lett volna ha, ha mondjuk az arcom a régi pl., vagy ha magamat adom belsore, ami az ellentetje. Piszkosul elrontottam. De én lettem volna egy szimpla ismerős is, ha nem lettek volna remenykelto dolgok. 🙄 Miért nem kaptam választ sose semmire? Mostanában haverral akivel járok bulizni (akit eleve utalt, semmibe nézett) , jelolgette az instajan hogy jönne arra a helyre, minden héten, aztán rittig nem jött, ez is mire jó?
2019. nov. 29. 14:51
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Úgy viselkedtek mint az óvodások. Egyikőtök hülyébb és szánalmasabb mint a másik. Kell neked ilyen barátnő?
2019. nov. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudom mennyire gyerekes. 3-as, de ha igazad van, ennyire nem lehet gonosz. A végén még én leszek a szar? Az hogy rongykent kezel, meg is érdemeltem, túlsagosan elvesztem az eszem, tényleg mezes mazos voltam, meg minden amit felhoztt ellenem igaza volt, de ő se volt szent ahogy az első válaszoló írja, de ő 100%-ig tartja magát ehhez biztos vagyok benne. Egy papucs voltam, egy kutya (erre is utalt...) , mert nem lehetett máshogy, mert nem volt meg az alapja.
2019. nov. 29. 15:01
 7/18 A kérdező kommentje:
"kell neked ilyen barátnő?" az a baj, hogy kéne most is. Szánalmas vagyok, de leragadtam nála, őt kerestem, ezt az embert kerestem világ életemben, nem csak mint nő, hanem több is. Johogy a végletekig elmegyunk, ki ne menne el egy számára ilyen lányért. Felhozta tegnap hogy nincs életem, hogy vele foglalkozom, igen 2 éve csak vele, mert őt szeretem csak ezen a világon. Az volt bennem végig, hogy vége lesz ennek a rossz álomnak, minden a régi és ott lesz mellettem de nem jött össze sose. Az ő véleménye nagyon számít nekem és ha nala ennyit érek, akkor tulajdonképpen halott vagyok, emberként, férfiként kudarcot vallottam, lelepett húzni a rollot.
2019. nov. 29. 15:20
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Egy utolsó lábtörlő csicskára aláztad magad előtte, szóval miért is csodálkozol, hogy ennek megfelelően bánt veled?
2019. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igazad van 8-as, egy minimális biztatás kaptam volna, csak egy minimalisat minden másképp lett volna, de így nem volt önbizalmam magamat adni (főleg külső miatt hogy az rendben van, csak viselkedj ugy) , férfi lenni, ez van. Ha meg genetikailag sem tekint olyannak, akkor meg nem kellett volna hivogattni, amikor vagy 3x megmondtam neki hogy tetszik, akkor nem kellett volna hazudni, egyenesnek kellett volna lenni.
2019. nov. 29. 15:31
 10/18 A kérdező kommentje:
Én nagyon jó nőket dobtam miatta, már viszont tükörbe se tudok nézni, tönkretett, sose szabad a semmire szerelmes lenni... Csak egy nyálas kocsog leszel a szemükben.
2019. nov. 29. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!