Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereséskor kinek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereséskor kinek milyen külső-belső tulajdonságok voltak fontosak egy társban?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyan dolgokra, mint azonos iskolai végzettség, azonos lakóhely, hasonló szellemi színvonal, vonzalom a egymáshoz, egymás társaságában jól érezték magukat a partnerek, anyagiak, csillagjegy, családi háttér stb.


A normálisan válaszolóknak előre is köszönöm a segítséget!



#társkeresés kritériumai #külső-belső feltételek a társkeresésben #partnerek jellemzői #hosszú párkapcsolat titka #a társ jellemzői
2019. okt. 29. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Felsorolni is hosszú:)

Az azonos iskolai végzettség nem lényeg, de a hasonló szellemi színvonal mindenképpen. Távkapcsolat ideig-óráig működik, de aztán lépni kell, szóval legalább az egyik félnek ilyen téren rugalmasnak kell lennie, ha nem egy helyen laknak. Fontos a szexuális vonzalom és a hasonló igények szexuális téren (pl. ha az egyik félnek havi 1 szex az igénye, a másiknak napi 2, az értelemszerűen nem fog működni hosszabb távon), a közös érdeklődési kör (nyilván nem mindenben lesznek hasonlóak a felek, de ha abszolút nincs közös pont, akkor pár hónap után rettentő unalmas lesz a dolog). Nekem fontos, hogy hasonló legyen a humorunk, tudjunk együtt nevetni, sokat beszélgetni. Megbízható legyen, számíthassak rá.

Számomra egy kapcsolat akkor jó, ha jó irányba tudjuk egymást mozdítani.

2019. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. A külsőt elfelejtettem. Nincs konkrét ideálom, csak valami fogjon meg benne. Sosem az objektíven nézve helyes pasikra buktam.
2019. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Külső: magasabb legyen ( ha picivel is) mint én, férfias, igényes,àpolt. Mondanám hogy " jóképű", de kinek mi a jóképű,ugye....:)

Belső: azonos szellemi szint, kommunikáció, minimális vonzalom, stabil egzisztencia ( nem milliomos szint,hanem pl.tudjunk előremozdulni )

2019. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

pfff

30km-en belül lakjon :) (előtte már elég sokat utazgattam másoknál)

anyagiak: önellátó legyen, meg tudjon élni egyedül is ha szükséges.

külső vonzalom az szintén ahogy szerintem mindenkinek, hogy kívánja azt az ember, hogy kívánja a csókot és szexuálisan is.


és a kommunikáció, ne csak én beszéljek illetve ne csak üljünk egymás mellett mint 2 süketnéma

2019. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre elég annyi, hogy ápolt legyen, és valami tetsszen benne. Belső már bonyolultabb, legyenek céljai az életben, az érdeklődési köre hasonlítson az enyémhez, legyen közös témánk, legyen humorérzéke konfliktusokat tudja kezelni (ne söprögesse a problémát a szőnyeg alá).

Iskolai végzettség nem számít, de legyen tájékozott, művelje magát.

Anyagiak szempontjából annyi az elvárás, hogy legyen stabil munkája (tőlem aztán kukás is lehet, az is munka havi fizetéssel), ne verje el a pénzt, tudjon tartalékolni.

Családi háttér egy másodlagos dolog, nyilván érdekelnek a szülei, előző kapcsolata (gyerek) de párkeresésnél nem erre apellálok.

( nem keresek párt)

2019. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Röviden:

barna szem, izmos testalkat, hasonló értékrend és anyagi helyzet, jó szex

N

2019. okt. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes hang, ápolt külső, jó humor és magas intellektus - nálam ez a nyerő.
2019. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Belsőleg az jön be ha olyan mint én, pl visszafogottabb személyiség. Meg persze vannak alap tulajdonságok: megbízhatóság, őszinteség, kedvesség stb. Az egyik legfontosabb dolog, hogy el tudjunk beszélgetni.


Külső: nekem az átlagos kinézetű, vékonyabb testalkatú férfiak szimpatikusak.

2019. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!