Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utcán ismerkedős férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán ismerkedős férfiaknak mennyi az esélye, hogy kap egy igent, ha egy normál kinézetű férfi is kap 200 nemet ha próbálkozik (mindegy, hogy szex vagy sem, minden arra megy ki) és egy nő meg 30%-os hatékonysággal próbálkozhat ott?

2019. nov. 29. 17:11
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem ismerkedtem utcán és nem is fogok.
2019. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
86%

Nézegesd csak ezeket a szarokat. A nők többsége kislány korától fogva úgy nő fel, hogy valaki mindig nyomul rá. Elegünk van ezekből az emberekből és szentül hiszek abban, hogy aki arra szorul, hogy így ismerkedjen, az defektes, zűrös és attól semmit nem akarok. Megismerni sem.


Undorító, szánalmas és visszataszító, mikor random emberek azért futkosnak utánam, mert szép vagyok és még azután sem állnak le, hogy a belsőm legflegmább, legocsmányabb részét megvillantottam, bízva abban, hogy ilyen szinten legalább számít nekik a belső és az, hogy ne legyenek lábtörlők. Hihetetlenül kiáűbrándító, mikor valaki felületesen pofázik nekem, mert fogalma nincs arról, ami nekem a hobbim vagy az érdeklődési köröm, nyilván, mert nem arra alapozva döntött mellettem. Aztán még ki akar engesztelni, mintha a párom lenne, akivel egyáltalán tartozunk egymásnak ennyivel, csak azért, mert azt mondom, hogy ez így unalmas.


Egyes férfiak annyira sem tartják magukat, mint a nők őket. Élettelen szarkupac hulladékok, akik azzal töltik a szabadidejüket, hogy idegenekre repdesnek az utcán, ahelyett hogy dolgoznának, a hobbijukkal foglalkoznának vagy szórakoznak a barátaikkal valahol, ahol lehet megismerni új embereket, legfeljebb félvállról véve regisztrálnának valahova társat keresni, amit befeszülés nélkül nyomkodhatnak a budin vagy a buszon, aztán csak akkor vennék komolyan, ha a nő egyáltalán értelmesen kommunikál velük. De neeem. NEKTEK EZ A ROHADT ÉLETETEK KÖZÉPPONTJA ÉS EZ CSESZETTÜL KIÁBRÁNDÍTÓ


Semmi sem lesz így belőletek! Aztán jöttök ide hisztizni a feminizmus miatt. Miközben faxverés meg nőkre hajtásonh kívül semmivel nem foglalkoztok az életetekben és ettől tesztek függővé mindent. Még a jellemeteket is.

2019. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
23%

Elég borúsan látod a világot és az ilyenek miatt mint te tart itt a társadalom.


Pasiként a csicskám lennél, k.duda!

2019. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
22%
Azthiszem néhányan kicsit túlreagálják a dolgot. Ti akartok kioktatni másokat ilyen stílussal?
2019. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
95%

Annyira unalmas ez már.

Normális nő nem arra büszke, hogy esélye lenne random kanos idiótáknál. Te meg szánalmas lehetsz, ha számodra ez a büszkeség. Inkább próbálkozz meg normális kapcsolatokat kialakítani.

Akár nőről, akár férfiról legyen szó, sajnálom az ilyent, akinek jobb dolga sincs, minthogy random jött-menteknél bepróbálkozzon.

Az ember nem szokta számolni, hogy hánynál van esélye s hánynál nincs, mert normálisan egy kapcsolatban az lenne a lányeg, hogy 1 embert megtalálj, akivel aztán egymásra fókuszáltok.

2019. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Mo.-n 0.
2019. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
50%
Utcán nem lehet ismerkedni, mert "biztos mindenkihez odamegy, aki nőből van". Neten nem lehet ismerkedni, mert "biztosan én vagyok a 10. akire ráír ezzel a szöveggel ma". Közben pedig évente 2 nőre írok rá. Kedves Nők! Akkor mégis mit kellene tennünk?
2019. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%
Mit kellene tennetek? Mondjuk lemondani a célzott, direkten becsajozási szándékkal történő ismerkedésről. Mert az az, ami hulla undorító.
2019. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes, mert intelligens, tanult, hosszútávra tervező férfit még nem láttam utcán ismerkedni, csak kis kúró Janikát es pua szokevenyeket egyszer majd csak bejön alapon.

Senkit nem ismerek, aki így ismerte meg a párját.

2019. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
A kettes ritka visszataszító stílusú! Mintha nem is emberekről beszélne!
2019. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!