Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsoltok mit tegyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok mit tegyünk ezek után? Prosti vagy normál?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, akivel minden rendben ment randizgattunk, szerettük egymást, csókolóztun stb, aztán egyik romantikus este utáni reggelen bejelentette, hogy nem érzi az szikrát. Nyilván hazudott, meg persze utólag ki is derült hogy valószínűleg mással is csinálta ugyanezt a beetetős játékot. Haveromnak ugyanezt sikerült elérnie, de ő még jobban bele is szeretett a csajba.


Szóval a haverommal azon gondolkodunk, hogy látva mennyi idétlen h.lye pics.hoz volt "szerencsénk", éshogy mennyit költöttünk már ezekre és mennyit szenvedtünk lelkileg miattuk (pedig mi aztán nem voltunk se rondák vagy parasztok csak mostmár tényleg elegünk van), hogy elhívunk luxuprostikat. Mindketten dolgozunk, jól keresünk stb, szóval megengedhetjük magunknak. Igazából a társadalmi elfogadottságára lennénk a kíváncsiak a férfiak körében és a kérdés tényleg az, hogy szerintetek jó ötlet-e ez. Szavazásra gondoltunk. Kérlek tegyétek hozzá a korotokat és nemeteket, így csak a férfi szavazatokat fogjuk beleszámolni.


U.i: Ezt tényleg komolyan gondoljuk, így ha valaki a realitás felől kételkedne (vagyis hogy tényleg megcsináljuk-e), az nyugodtan felveheti velünk a kapcsolatot.



2018. dec. 28. 22:42
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*Én 21 vagyok a haverom 24
2018. dec. 28. 22:43
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
De mi ez hogy társadalmi elfogadottság? Normálisak vagytok? Jó esetben rajtad kívül senki más nem tudja meg, hogyha prostinál voltál. Épeszű ember ezt nem hangoztatja semmilyen társaságban, nem beszél erről nyíltan. Ha meg kívánod, akkor csináld nyugodtan.
2018. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem teljesen tiszta ez nekem. Külön külön lennétek vele vagy pedig 3masban?
2018. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
külön, nyilván xD
2018. dec. 28. 22:47
 5/22 anonim ***** válasza:
38%
Mi az, hogy prosti vagy normál? A normál csajok képeivel hirdess, akik visszautasítottak, mintha ők lennének a prostik!
2018. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
39F voltam.
2018. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
19%
Én külön belemennék. Senkinek semmi köze nincs hozzá. Sztem nem gáz. 19/F
2018. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

A kérdés az, hogy maradjunk-e a "hagyományos" úton ezek után, vagy inkább elmenjünk prostihoz.

Szerintünk, aki azt mondja hogy gázos a prosti az az előbbire szavaz, aki szerint meg nem az a másodikra.

2018. dec. 28. 22:54
 9/22 anonim ***** válasza:
28%
Ez olyan kérdés, mint hogy melyik Istent imádjuk? A prosti istent vagy a normál nő istent? Én azt mondom neked, hogy mutasd meg az egész világnak kérdező, hogy nincs szükséged nőkre!
2018. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Én óvnálak a prostiktól, leginkább a betegségek miatt. Nagy részük persze óvszerrel kikerülhető.

Nem tudom...., számomra a prosti alig lenne több annál, mintha jobb kezemmel okoznék örömet magamnak. Az meg legalább ingyen van.

2018. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!