Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normál értékrendel bíró nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normál értékrendel bíró nők, hogyan próbálnátok meg közeledni egy extraszőrös férfi felé? El tudnátok e fogadni hogy a háta is hemzseg a szőrszálaktól?

Figyelt kérdés
2018. aug. 18. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Egy fiú háta nem szőrös, és ez a lányoknak így tetszetős. A férfi háta és feneke szőrös. Bizonyos mértékig, de az. Ez pedig a nőknek tetszetős :D
2018. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Gyanta
2018. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A férjem is nagyon szőrös..a háta is hemzseg a szőrtől, mégis szeretem

De főleg nyáron én szoktam neki hajvágóval le vágni,mert őt zavarja

2018. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
A lelked, a személyiséged ettől sokkal fontosabb kell hogy legyen
2018. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Veled a szőr a kisebb probléma.

Nem közelednék majom felé.

2018. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te ne nagyon irkálj normál értékrendről. A múltkor még azzal jött, hogy az a normális, hogy a férfi vadászik, a nő meg otthon csücsül. :D

Tényleg megnézném, hogyan beleznek ki egy mufflont pl. az ezt hangoztató urak.


De a kérdésre: nem tudom, normál értékrendem van-e, de barátom szőrös a hátán is. Őt a baráti társasága ugratta ezzel, én mondtam neki, ne törődjön ezzel.

2018. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Extraszőrössel biztos nem jönnék össze. Gondolom ő se jönne össze velem, ha extraszőrös lennék, úgyhogy egálban vagyunk-
2018. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Néhány szőrszál nekem is van a hátamon.
2018. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szép világ lenne, ha a hozzád hasonló pasik a tükörbe nézve nem azt gondolnák, hogy egy normális értékrendű nőnek el kell fogadnia az ocsmányságot, amit látsz, hanem azt, hogy hogyan lehetnél vonzóbb.
2018. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Normalis ertekrendel birok

De egy tul szoros pasi nekem vagyrombolo lenne

Egyszeruen hiaba lenne meg minden ha rosszu lennek a sok szortol

2018. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!