Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehezíti meg az ember párkeresését, ha már a kezdetektől nem akar gyereket és ezt egyenesen közli is?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nehezíti meg hogy aki gyereket szeretne az nem fog ismerkedni Veled, ez természetes. Régebben alap volt a gyerekvállalás, ma már nem vagy egyedi eset ha így gondolod, tehát valószínű,hogy amennyiben jól nézel ki, értelmes vagy, rendezett az anyagi helyzeted, nem fog gondot okozni az ismerkedés.

De így korrekt ahogy írod, ha látod,hogy egy ismerkedés komolyabbra fordulhat azonnal mond ezt el.

2019. nov. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Viszonylag jóképűnek tartom magam, igyekszem sokat olvasni, művelődni, nyitott lenni a Világra. A karriert még építenem kell, de szerintem megfelelő befektetéssel az is menni fog.


Köszönöm a választ!

2019. nov. 30. 10:38
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
30 alatti férfiak 90%-a manapság ilyen. Csak a pénz, karrier, bulizás, nőzés a lényeg. Majd idővel megkomolyodsz és lehet akarsz majd gyereket, a párom sem akart előttem, azóta viszont már igen, mert úgy érzi, megtalálta hozzá az ideális társat. De van aki 40 felett sem akarna. Nincs ezzel gond, csak legyél őszinte és ne hitegess senkit.
2019. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Tapasztalatból írom, hogy ezzel az a gond, hogy a gyerek iránti vágy megjöhet idővel, férfiakban is.

Akkor pedig gond van, ha összejössz valakivel, aki biztosan nem akar gyereket, vagy nem lehet neki, és te meggondolod magad. Voltam ilyen helyzetben, ráment a kapcsolat.

2019. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt veszem észre, hogyha nőről van szó, akkor az megbocsátandó kategória, de ha férfiról van szó, akkor minden, de nem jó ember... Nem tudni, hogy miért van ez a nagy ellentétesség ebben az egészben.

Általában ha a férfi így közeledik a nő felé, akkor ott már vége is a dalnak...

Fura.

2019. nov. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nem igaz. A gyereket akaró nőknek kuka az ilyen férfi, és jogosan. De amelyik egyáltalán nem akar gyereket, az örül neki ha nem bactatják ezzel később sem.
2019. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mai nők minimum 90%-a nem akar gyereket, úgyhogy ez inkább megkönnyíti a dolgodat.
2019. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ó ma már szerencsére egyre több nő nem akar gyereket.


ÉN sokat ismerek akiktől halottam 20-as éveik elején, hogy 30 éves korukig 2-3 gyereket akarnak ésatöbbi.


Ja csak ahhoz kell is egy megfelelő férfi.....meg nekik is normálisabbnak kell lenniük...


Aztán elérték a 30-at majd 30-asok lettek és még sehol nincs gyerek...és a legtöbb már nem is akar ebben a korban hiába lett jó kapcsolatuk , gyerek már nem kell....

2019. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, én sem szeretnék és sokakat tudok aki nem akar egyáltalán vagy nem lehet neki. Szóval simán tudsz ismerkedni, ma már teljesen elfogadott ha nem akarsz gyereket.
2019. dec. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!