Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressek egy gazdag pasit?

Figyelt kérdés

Végigkérdezem a csaladtagjaim, hogy keressek part magamnak vagyis milyen szemszogeket nézzek. A legtobb válasz arra utalt ,hogy keressek egy gazdag pasit aki eltart . Szegény családból származok mindent megteszek , hogy ez ne maradjon így. Pl kimentem kulfoldre is dolgozni. Tovabbtanulni nemtudok. A lényeg az , hogy most tenyleg figyelembe kell vennem az anyagiakat? Én nem jonnek ossze egy nalam 15 evvel idosebb hapsival csak azert , hogy legyen hol laknom kb. Inkább nem érdekel mennyi pénze van csak legyunk meg a tobbi meg alakul. De akkor meg vannak olyan buktatok, hogy idiota az is es felcsinal es leshetek. Vagy kesobb ugyan ugy boldogtalanok lennenk akarmilyen helyes is. Vagy tobbet kellene adnom magamra ,allandoan fodraszhoz jarni meg mindig kisminkelnem magam mielott utcara kilépek? Mert akkor ha mar ennyit koltenek magamra akkor mar lehet felfigyelne ram tobb olyan pasi is akit ez erdekel es cserebe nem erdekelne hogy nem dolgozok napi 12 orat csak legyek az ove.


A családomba tobb olyan no is van aki olyan ferjet valasztott akinek van háza vagy sokat keres es igy konyebb neki elmennek nyaralni mozizni tud magara rendesen adni johet a baba.



Vagy nemtudom... lehet nem csak arra kellene hallgatnom , hogy , hogy ver a szivem hanem , hogy a srác kicsit anyagilag is kenyeztessen .



2019. nov. 30. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Neked kell kitalálnod, mi tesz boldoggá, nem másoknak.
2019. nov. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem undorító dolog a pénzre menni. Ha én érezném azt, hogy csak a pénzemért van velem együtt a másik, maradnék inkább egyedül. Minek kínlódni olyannak az oldalán, aki nem szerelemből van velem. Életet közösen, közös kasszából kell alkotni, nem a pasitól elvárni, hogy ő majd mindent megteremt.
2019. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%

20 évesen azt mondtam, hogy csak a szerelem, meg mi ketten, jóban rosszban.stb..


35 évesen rájöttem, hogy ez mese.


Vagy te használatod ki, vagy téged használnak ki.


Nyilván én az utolsó vagyok, amit élvezettel a szememebe is mondott.


Na ezek utan,igen a pénzes pali.

2019. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Tehát ti egy igazi k***a dinasztia vagytok?

Csak gratulálni tudok.

2019. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

De ha a pasi is direkt erre megy , hogy ezzel fogjon meg egy nőt?


Ha koltok magamra : mukorom muhaj muszempilla uj ruhak stb akkor elobb észrevesznek mint igy szurke kisegerkent aki gereblyez, betonoz, foz , sut mindnet megcsinal. Vagy attol meg lehet harmoniaban a ketto , hogy koltok magamra , hogy azert megis es majd ahogy erzi a szivem ?

2019. nov. 30. 11:18
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"mukorom muhaj muszempilla"


Ha az intelligens pasikat el akarod riasztani, akkor tegyed. Valami szellemileg igénytelen, újgazdag, alapvetően proli pasinak fog ez bejönni.

2019. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Jó szar családod van, már ne is haragudj. Mikor én megkérdeztem ugyanezt, azt mondták, hogy olyat keressek, aki nem szolgának tart és nem hagy cserben. Szintén szegény családból származom, én vagyok az első diplomás is itt... A legtöbb férfi ebben a családban (beleértve apámat) csak sakkban tartani tudta a feleségét, amíg el nem vált tőle. Unokanővérem ezért hagyta abba a jogi egyetemet. Egy birtokló szarjankó miatt. Apám sem volt különb meg a testvére sem. Anyám bátyja is egy buta, alárendelt nőhöz ment... A nővérem a pasija elől Olaszországban kötött ki, annyit bántotta meg zaklatta

...


Akinek a pénz számít egy szerető otthon és egy normális társ helyett, mert a szülei ezt nevelték bele, mert régen ez volt a szokás, az megássa magának a sírját.


Tanulj bąszod és keresd meg magadnak, majd válassz egy olyan embert, aki mellett nem csak megöregszel a kiszolgáltatottságban.

2019. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Gazdag pasiként: nekem nem kellenél.
2019. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Keress. Nincs elég pénzéhes k..va. (Irónia). De az ilyen mű sz@rokkal ne olyat keress, aki az eszéből gazdagodott meg, mert intelligens férfit az ilyen taszít és nem vonz.
2019. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

Én azt mondom keress, van kifejezetten egy olyan oldal ahol sugardaddyk vannak azt hiszem puncs az oldal neve.

Ha kifejezetten erre mész, főleg egy ilyen oldalon, akkor mindketten tisztában vagytok vele miről szól a dolog, ergo nem használod ki.

Nem kell leélned vele az életed, csak fejezd be a sulit és állj talpra, utána meg megtalálhatod az igazit.


Volt egy osztálytársam aki nagyon szép volt, viszont a fiúk csak a dugásra mentek nála, nem talált komoly kapcsolatot, a suli után kiment svájcba prostinak, rengeteg pénzt keresett havonta, 2 év alatt saját háza lett, drága kocsija, és rengeteg félretett pénze, azóta már vállalkozása is van, akkor hagyta abba mikor összejött egy gazdag kuncsaftjával (nem a pénzéért, hanem beleszeretett) azóta is együtt vannak.


A szerelem szerintem is hülyeség, csak kihasználnak és átvernek.

2019. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!