Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bajnak számít, ha én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajnak számít, ha én nem akarom egy korombelivel végigjárni az albérlet-kuporgatás köröket huszonévesen, inkább csak idősebb, de gazdag férfiak érdekelnek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 21. 00:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%
Kamu.
2019. okt. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem talált.
2019. okt. 21. 00:17
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem. Csak igy kimarad az eletedből hogy kozosen küzdöttetek meg valamiért, es ha 10 ev mulva lecserel a pasi egy feszesebb huszonévesre, ott álssz csupasz fenékkel.
2019. okt. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%
Csöppet sem baj, hisz az itteni pasik folyton azt szajkózzák, hogy huszonéves lányhoz 40-es pasi való. Linkelgetik a görbét, hogy te 23 évesen vagy a csúcson, ők meg 38 évesen. Szóval ez az általánosan elfogadott felállás. Persze amíg ők a 20 éves csóró pasik, addig legolddiggereznek téged, aztán majd mikor ők lesznek 40-esek, akkor bepisilnek az örömtől, ha találnak egy 15 évvel fiatalabb golddiggert.
2019. okt. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ez a csupasz segg butaság. Így megmarad az egész fizetésem, akár félre is tehetem 100%-ban, nem pedig albérletre meg rezsire verem el. Ráadásul lehet okoskodni is, főleg ha a másik fülig szerelmes.
2019. okt. 21. 00:21
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mert ez a kuporgatás, albérlet, spórolás, pénzbeosztás kombó lesz az ami megtanít az életre meg arra, hogy ne legyél egy életképtelen szerencsétlen aki másokra szorul. Aki sosem járja végig ezeket a köröket az nem lesz képes arra, hogy valami érdemlegeset letegyen az asztalra vagy legalább meg tudjon állni a lábán nehezebb időkben. Ha sosem tanulod meg milyen egyedül felépíteni valamit sosem leszel értékes ember. Meg ahogy előttem is írták nagy szarban leszel 30 évesen amikor már a kutyának nem fogsz kelleni ha semmit nem tudsz felmutatni.
2019. okt. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
De pont így tudok többet.
2019. okt. 21. 00:24
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

"Így megmarad az egész fizetésem, akár félre is tehetem 100%-ban, nem pedig albérletre meg rezsire verem el"

Tehát annyira semmirevaló vagy, hogy még a rezsibe se vagy hajlandó beleadni. Attól, hogy egy pasi gazdag még simán ki fog hajítani ha egy kiló kenyeret nem veszel. A gazdag pasi nem azt jelenti, hogy egy forintot nem kell semmibe beleadni. Te gyakorlatilag prostituált akarsz lenni nem pedig kapcsolatban élni. Azt, hogy semmibe nem akarsz beleadni csak olyan férfi fogja neked elnézni aki kifejezetten arra hajt, hogy elnyomjon és megalázzon. Egy normális férfi sem fog együtt élni olyan nővel aki megtehetné de nem ad bele még a rezsibe sem.

2019. okt. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Ahha, értelek! Na majd kiforrja magát! :D
2019. okt. 21. 00:28
 10/30 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként meg teljes álomvilágban élsz. Annyi pénzt a büdös életben nem tudsz félrerakni hogy ne legyen hatalmas katasztrófa az életedben amikor kidob a gazdag palid. Az élet drága ám, milliókat is elrakhatsz az sem tart sokáig, sőt semeddig. Amikor szembesülsz azzal, hogy hiába gyűjtögetsz évek óta max fél évig tudsz belőle kényelmesen élni akkor lehet megint keresni egy gazdag öreg fószert. Csak akkor már nem lesz választásod, 30-40 évesen nem fognak sorban állni a pasik az ilyen aranyásók előtt mert mindig lesz fiatalabb.
2019. okt. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!