Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észrevettétek hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek hogy a nőknél a kövérség mellé sokszor igénytelenség is társul?

Figyelt kérdés
Valahogy azt vettem észre hogy, ha egy nő kövér, akkor mellé még ilyen igénytelen is, például társkereső oldalakon is tök sok olyan nő van, aki el van hízva és ilyen rövid lenőtt és zsíros haj, ilyen melegítő nadrág és felsős képeket tesznek ki nem tudom de ez szerintem borzasztó. De a kövér nők mellett szólván, hogy van olyan kövér nő, aki nagyon csinos, szép dús haj, igényes öltözködés, szép smink. Szerintem így egy kövér nő is lehet vonzó és még esélyt is adnék neki.
2019. nov. 30. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
A melegítő nadrág és felső laza, nem feszül rá a testre, így nem emeli ki az előnytelen részeket. Férfiak és nők is használják ezt a trükköt.
2019. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Én a csinos kikent műkörmös plázapics áknál tapasztaltam ilyet. Egyszer váratlanul felmentem a lakására, koszos, szaros bugyi zokni szétdobàlva, 2 hetes mosatlan edény, szaros wc, stb. Azt hittem elhányom magam.
2019. nov. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem az igénytelenség nem függ össze a testalkattal. Bár tény, hogy aki hagyja magát elhízni, az alapból nem adhat sokat a megjelenésére. Én már attól rosszul vagyok, ha 2 kg rámjön. Azonnal le is szoktam mozogni(157 cm/46 kg vagyok). És én tényleg igényes vagyok a környezetemre is, mindig tisztaság van a lakásban, járok fodrászhoz, körmöshöz, szép új ruhák stb. Szóval lehet mégis van itt összefüggés.


#2 a hosszú színes műkörmök kapásból nem utalnak igényes nőre, mivel ilyen körmöket csak aluliskolázott, panelproli nők csináltatnak. Már bocsánat, de ez az igazság. Nem tudom, miért lepődtél meg, hogy a környezetük is prolis volt :D Egy igényes nő visszafogott körmöket csináltat, pl fehér, bordó vagy francia, vagy bármi, ami egyszínű és nem csicsás. Na meg nem 10 centi hosszú.

2019. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A vékonyak között is vannak ugyanígy igénytelenek meg igényesek. Nem találtad fel a spanyol viaazt.
2019. dec. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy elárulom, hogy a dús haj nem igényesség kérdése. Lehet bárki, bármilyen igényes, ha genetikailag vékonyszálú, ritkább haja van. 😉
2019. dec. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem, én azt vettem észre, hogy aki boldog, tud nevetni az lehet bármilyen kövér, akkoris szép. Egy "kövér" nő.
2019. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Kövér=büdös és igénytelen. Pont!
2019. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!