Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas férfiként tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas férfiként tényleg annyival több nőnek tetszem, mintha átlagos vagy alacsony lennék? Én nem érzem ezt

Figyelt kérdés

Arcra egész helyes is vagyok, viszont a személyiségem nem az a nagydumás, humorgyáros, tökös, domináns fajta, ami a legjobban bejön a nőknek, persze azért totál szerencsétlen sem vagyok, voltak már barátnőim, tartós kapcsolataim. Amúgy 196 cm vagyok.


Van két régi jó barátom, ők 181 és 184 cm magasak és azt látom sikeresebbek a nőknél. Több/csinosabb nő(k)nek tetszenek, mint én. Azt mondja az egyik, hogy milyen jó nekem, hogy magas vagyok, de én bármikor odaadnék 10 centit az ő kommunikációs képességéért vagy merészségéért cserébe, vagy a másikuk izmosságáért. Ha sokat járkálok akkor előfordul, hogy pár lány megnéz "olyan" tekintettel, de ismerkedéskor az is sokszor csak addig tart, amíg meg nem látják, hogy nem az a nagy alfahím személyiségem van.

Kifejezetten szép nővel is egy-kettővel voltam az életben, nem sokkal, mint a barátaim. Szóval én valahogy nem érzem, hogy hű de jó lenne magasnak lenni. És nem csak azért, mert ha nem vigyáznék gyakran beverném a fejem alacsonyan lógó csillárokba, ajtófélfákba vagy a buszok kapaszkodójába.

27/F


2019. dec. 1. 01:51
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

"de én bármikor odaadnék 10 centit az ő kommunikációs képességéért vagy merészségéért cserébe, vagy a másikuk izmosságáért"


Kellő kitartással, energiabefektetéssel és elszántsággal mindhárom megszerezhető, elsajátítható.

2019. dec. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Szóval magas vagy és jóképű, de mégis itt sírsz? Édes istenem, remélem a dollármilliomosok is sírnak, hogy nem milliárdosok.
2019. dec. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Látod, te is kezded megérteni, hogy nem ezen múlik.
2019. dec. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

En 184cm vagyok es meg ennyi sikerem sem volt, mint neked.


35F incel

2019. dec. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
A 181 milyen univerzumban alacsony? Bőven nem az a szint, akinek panaszkodni kell. 180 és 190 cmes pasik között nem a magasság dönt, hanem minden más, amit felsoroltál. De ha mondjuk egy csajnak választania kell egy nagydumás, jóképű, magabiztos 165cmes pasi meg közted, 90%, h téged fog választani. Ott már számít a magasság.
2019. dec. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te már túl magas,max a zsiráf nőknek tetszhetsz.
2019. dec. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
190 cm felett a magasság már nem előny.
2019. dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha valaki nem drasztikusan alacsony pl 160-170körüli akkor nem a magasság fog dominálni. Van egy 10éves barátságom. A srác szuper intelligens, Angliában tanul repülő mérnöknek 190+ magas és egyszerűen nincs csajozasi képessége. Visszahúzódó, nem magabiztos és a lányoknak inkább erre van igénye hosszútávon mintsem arra hogy 10centivel nagyobb vagy kisebb valaki. Én 183-184cm körül vagyok, extrovertált kissé nagyszájú (de intelligens) de soha nem volt csajozasi problémám. Szóval kezdj el tanulni, ismerd meg magad, a nőket és vigyel egy kis tudatosságot az egeszbe. Végezetül ahogy Nelson Mandela mondana a tanulás a legnagyobb fegyver. Hajra :)
2019. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ennyit a centik szerepéről!
2019. dec. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


6-7: Ne magatokból induljatok ki. Az előző barátnőm 160 cm volt, az előtte lévő kb 165. Tényleg kaptam már meg nőktől az életben, hogy neki túl magas vagyok, de ez ritkább, inkább azt vettem észre még pont az alacsonyabb nőknek (!!!) szoktam általában jobban tetszeni, nem a magasaknak.

2019. dec. 1. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!