Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony, ronda pasiként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony, ronda pasiként van esélyem sportos lányoknál?

Figyelt kérdés
174cm magas vagyok.
2019. dec. 1. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A magasságod átlagos, nekem nem lenne probléma, a rondaság már inkább.
2019. dec. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom legalább sok-sok éve jársz már keményen és kitartóan edzőterembe és emiatt izmos vagy.
2019. dec. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már ezt a f..om kondizást, semmit nem ér, ha ronda az ember feje! Mellette még kondiznak jó pár ezren, azok közül meg bőven van olyan, aki még fejre is rendben van, egyértelmű, hogy azt fogják választani a nők. Rondaként ellehet felejteni a kondizást, ha a csajozás a cél vele.
2019. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sportos vagyok. 12 éve rendszeres edzek. Semmit nem jelentett ez a csajozásban.


Tuti az az első gondolat itt sokakban hogy lúzer sikertelen férfi = biztos dagadt. Igen persze ez is azt a helyzetet eredményezné mint amit nekem a ronda arc + alacsonyság.

2019. dec. 1. 09:34
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
4: Igen, mert "természetesnek" veszik az agymosó hollywoodi filmek miatt. Tehát a nő simán rámondja a 12 éve edző emberre, hogy sosem edz, mert "nem látszik" úgymond a kokszos sztárokhoz képest.
2019. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

3-4

Hagyjátok már a külsőt.


Személyiség? Viselkedés? Mennyire vagytok viccesek, szórakoztatóak, nagy dumásak? Mennyire vagytok magabiztosak, kezdeményezőek, dominánsak, férfiasak? Ezek a nőket igazán vonzó belső tulajdonságok. Ezekkel annyi, de annyi minden hiányosságot lehet kompenzálni.

2019. dec. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%

#6


B_aszhatod te a fantasztikus személyiségedet, ha a hideg is kirázza a nőt mikor hozzá érsz.

Úgysem fog veled kezdeni.

Inkább majd egy olyannal, akinek vannak ugyan hibái, de külsőleg viszont vonzódik hozzá.

Ez a valóság.

2019. dec. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Alacsony, ronda pasiként semmilyen lánynál nincs esélyed, hacsak nem vagy baromi gazdag.
2019. dec. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Alacsony, ronda, sportos lányoknál.
2019. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
6-os! Személyiség, humor, viselkedés? Be is tudsz ezekkel kerülni a barátzónába, "soron" kívül megkapod, hogy te egy rendes, normális férfi vagy jó a humorod is, de sajnos nincs meg a kémia, maradjunk barátok. Amely "barátság" abból áll, hogy kb.akkor beszéltél vele utoljára, utcán is ép, csak visszaköszön. Szólj bátran, ha valami érdekel még ezzel kapcsolatban, szívesen válaszolok, volt időm és lehetöségem megtapasztalni ezt-azt a szerencsétlen oldaláról a dolgoknak. Mindenféle trógerrel összejöttek a nők a környezetemben, csak mert jól nézett ki, engem meg koppintottak, akármilyen személyiségem volt, mert nem vagyok egy jóképű férfi. Na ennyit erről.
2019. dec. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!