Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltam lejjebb adom az igényeimet, és most már duci lányoknál is bepróbálkozom. Szerintetek több esélyem lesz, mint a vékony, sportos csajoknál?

Figyelt kérdés
Magam sportos testalkatú vagyok, és mindig is a sportos lányok tetszettek. Volt is ilyen barátnőm régebben, de újabban nem jön össze valamiért. Gondoltam megpróbálok akkor a kicsit ducibbaknál kezdeményezni. Szerintetek mekkora esélyem lehet? Összejönne egy duci lány egy sportos fickóval, mert neki se könnyű ismerkedni, és végre ránéz valaki? Mit gondoltok?

2017. okt. 2. 22:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

Röviden? Nem.

Hosszabban: Vicc ez a kérdés...

2017. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
itt is fejben van a gond..
2017. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Hibás a szervered.
2017. okt. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Azzal ne alázz meg senkit, azért jössz össze vele, mert úgy gondolod, hogy az előnytelen külseje miatt nem akar más összejönni vele. El kell keserítselek, hogy rengeteg pasi azért jönne össze duci lánnyal, mert az az esete, nem szánalomból.
2017. okt. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
19%

Igen több, lesz.


Én is viszonylag jól nézek ki (ha külsőre top 5%-ban nem is, de top 25%-ban benne vagyok) és ha nincs sikerem átlagos vagy vékony alkatú lánynál, akkor próbálkozom duciknál is. De akkor már lehetőleg olyannál, akinek az arca csinos (pl ha lefogyna akkor szép nő lenne nagyon) és/vagy akiknek nagy és formás melleik vannak. (Ne lógócsöcsű és ne is kis mellű legyen, ha már duci...).


Szóval igen, hogy egy számodra hasznos választ adjak (amiről ez az oldal is szólna...), igen, ha külsőre olyan vonzóbb fickó vagy, ahogy leírtad, egyszerűbb lesz duci, testesebb lányokkal ismerkedni.

2017. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ilyen személyiséggel nekem akkor se kellenél,ha dobálnának utánam.Pedig duci vagyok,mégis volt már olyan pasim,mintegy te, csak szerintem klasszisokkal helyesebb arccal.Mostani pasim ugyanez.
2017. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Thx, 5-ös!
2017. okt. 2. 22:37
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Mi az, hogy végre valaki ránéz!? Uramatyám, hogy neked mekkora az arcod! Lehet, hogy ezért nem buknak rád a sportos lányok... De a ducik sem szeretik a bunkókat, most mondom.
2017. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
44%

6:

Nyilván egy ember sem olyan hülye, hogy ezeket kimondja így.


Hihetetlen, hogy mindenki azt írja "nem ismerkedne a kérdezővel", közben meg ha nem vagy hülye, tudod hogy a kérdező valószínűleg nem mondaná ki ezeket a dolgokat ismerkedéskor és később sem soha.

2017. okt. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Azért már ki tudom szűrni az ilyet, van annyi tapasztalatom.
2017. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!