Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon jó pont a lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon jó pont a lányoknál hogyha szép kocka hasad van sportos vagy humoros, vidám okos és bátor?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem, a lanyok a sorhasat, a csendes, bisszahuzodo, felenk es kicsit buta fiukat szeretik. Duh...
2013. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
(Remelem atjon az ironia...)
2013. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nem jó pont, ahogy az első is mondta, sörhasas dagadt otthon ülő lúzer, visszahúzódó segghülye és gyáva embernek kell lenned, hogy manapság párt találj...
2013. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egyik tulajdonság sem igazán bejövős dolog. Egyéni ízlés krédése.


Külső: inkább legyen átlagos, túl jó pasi mellett komplexusom lenne.

Humor nekem nem lényeg annyira.

Az okos az sem, inkább intelligens.

Bátor.. hát egy kicsi kell abból is, de ne túlzásba.


Inkább kedves, figyelmes, hűséges legyen és szerelmes persze. Belém:)


22l

2013. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

hiába van jo testem mégse volt még barátnőm

17/F sztem elsőnek igaza van

2013. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
persze arc is számit meg nem arra a full kigyurt mingy szétszakad rajtam a ruha anyira izmos vagyok csak éppen hogy nem sima lapos has meg sportos és nem arra gondoltam h mindenbál a 100%-os h beverek mert ránéztél csajomra meg csak humorizálva tudok beszélni stb de ne mondjátok már h 13/f sörhas meg sikhülye értem az iróniát de norm válasz is jöhetne -.-
2013. febr. 16. 11:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha humoros, vidám, okos és bátor vagy akkor nem érdekel, hogy milyen a hasad!
2013. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elképzeled magadnak "álmod férfiát" és mégis egy teljesen másba szeretsz bele aki nem is hasonlít rá.
2013. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
inkäbb szereny,szal ne bekepzelt,alfahim macso stb,meg romantikus,becsületes,megbizhato,öszinte,udvarias. Aztan ha ezel megvannak,de nem tul bätor vagy Einstein,akkor mi van. Ugyanugy ember es szerethetö. Ja a kockahas pl engem meg kimondottan taszit. Az ember olyan,amilyen,es önmaga legyen,ne egy a media ältal "elvärt" "ideäl". Ez lehet tulmegy a kerdesen,de en igy velem. Nem kell hogy megfelelesi kenyszer legyen,aki szereti a mäsikat,szereti ugy,amilyen.
2014. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen nagyon jó pont de az a legfontosabb h szeresd a lányt!!!!
2016. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!