Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meguntam a jó kislány életmódo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meguntam a jó kislány életmódot, mondhatni úgy érzem r*b*nc akarok. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és eddig még csak nem is csókoloztam senkivel semmi közöm nem volt eddig a fiúkhoz. Mindig vártam hogy majd eljön az igazi akit nekem teremtettek de már meguntam ráadásul mindenki furán néz rám a környezetemben emiatt meg jó kislánynak tartanak és belülről érzem a kesztetest hogy én ki akarok lépni ebből a szerepbol és végre kielni magam. Mennyire normális ez?

2019. dec. 2. 20:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom. Gondolom aki ilyesmire vágyik az előtte nem kér tanácsot hanem beleveti magát a sűrűjébe :$ Magánügy.
2019. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Én is így voltam pontosan, mint te, csak én 20 voltam ekkor...


Aztán az volt, hogy az első pasit akit felszedtem, vele most lesz a 8. éve pont, hogy azóta is együtt vagyunk, és a kezem is megkérte. :'D Az élet egy roh.dt nagy irónia. :))

2019. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
26%
Itt a farkam, nem disznóláb. 1f
2019. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

36 vagyok. Eddig mindenkigez hű volta,de volt akik megcsaltak. Alig g volt 4 kapcsolatom. Ezek évekig tartottak. Kevesen a férfiak számát az életemben. Viszont nincs kedvem kapcsolatba bonyolódni. Jelen pillanatban nem tudom, hogy mit akarok. Nincs kedvem ismerkedni sem. Egy sz@@rnak érzem magam.


Na, ha ilyen idősen így leszel akkor vesd bele idővel magad a dolgok közepébe.

2019. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, felejtsd el ezt a kifejezést, hogy r*b*nc. Ez egy lealázó jelző, amit férfiak aggattak olyan, szexuálisan felszabadult nőkre, akiknek a viselkedése nagyon nem tetszett nekik. És semmit se csinálj csak azért, mert a környezeted elvárná tőled. Ha úgy érzed, hogy meguntad a teljesen szex- és szerelemmentes életmódot, akkor lépj ki belőle, de a magad kedvéért: légy őszinte magadhoz. Ahhoz meg, hogy a magánéletedet hogyan alakítod, rajtad, saját magadon, meg azokon kívül, akikkel intim kapcsolatba lépsz, senki másnak az égvilágon semmi köze nincsen.
2019. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
60%
Ha ki akarod élni magad, akkor tedd meg. Nem fontos, hogy mások mit mondanak.
2019. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
44%
Nyugodtan éld ki magad.Feküdj össze minél több férfival,majd lenyugszol+megfelelsz a mai trendnek.Viszont ha komoly kapcsolatot akarsz valamikor a jövőben,a múltad nagy hátrány lesz,hacsak el nem hallgatod.Ugyanúgy élhetsz normális nő módjára is,vannak akik ezt az utat választják.Persze ez a nehezebbik,nőnek kell maradni.Te tudod,a te életed.Eldöntöd hogy mi a fontosabb.
2019. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
57%
Tau bácsi, erősen kétlem, hogy az a pasi, akinek ez olyan értelemben véve számít, mint ahogyan azt te állítod, akkora főnyeremény lenne, úgy általában véve bármely normális nő számára. Az olyanoknak szerintem a vallási gyülekezetekben előforduló nők valók.
2019. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
41%

#8: erős tévedésben élsz. Egy igazi férfinak, akinek van tartása, céljai, többek között egy komoly kapcsolat, idővel házasság, igenis számít a nő múltja. Főleg, mivel ő sem qrt fűvel-fával előtte férfi létére. Nem kell ahhoz vallásos szentfazéknak lenni, hogy elhatárolja magát a ribiktől egy normális férfi. Bár gondolom ezzel a gondolkodásmódoddal a korábbi, vagy jelenlegi ribi faktorságodat szeretnéd legalizàlni.


Üdv. Egy diplomás férfi

2019. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
42%
8-as,egy komoly férfi szemében,egy ribi vagy prosti soha nem lesz nő.Csak egy használati tárgy vagy játékszer.Erős gyomor kell az ilyesmihez.
2019. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!