Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek mennyi esélye van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélye van elhelyezkedni egy elvált,2 gyermekes anyukának egy normális munkahelyen? Kislány 9 éves, kisfiú 10 éves.

Figyelt kérdés

Ahol számításba veszik, hogy reggel nekem kell vinnem gyermekeimet az iskolába, délután pedig nekem kell értük menni?

Éppen emiatt úgy érzem, hogy röghöz vagyok kötve, hisz egy másik városban már nem nagyon tudok munkát vállalni. Én dunakeszin élek, így már határeset, hogy pesten vállani tudjak munkát.Előre is köszönöm a tanácsokat, segítséget.


2011. dec. 1. 11:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Sokkal nehezebb, mint gyerek nélkül, de még 1-2 év, és már mehetnek egyedül. Addig már csak lesz valahogy! Protekció nincs valahová? Anélkül tényleg csak sz@r, többműszakosak vannak, azokat meg felnőtt korukig nem lenne jó elvállalni...
2011. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nincs sajnos protekcióm, meg azt érzem, hogy ma már a legtöbb munkáltatónak ha választania kell, egy friss, fiatal, gyermektelen és egy 40 körüli, elvált, gyermekes munkaerő között, akkor bizony az elsőt válastja a legtöbbje...:( Ez már már diszkriminációval azonos :(
2011. dec. 1. 12:03
 3/21 anonim ***** válasza:

Bocsi,nem válasz a kérdésedre,de muszáj leírnom:


Annyira röhejes,hogy az alapján vesznek vkit fel egy munkahelyre,hogy van e gyereke, szeretne e megházasodni és hogy hány éves. Miért nem a tudást nézik, a tapasztalatot? Elkeserítő...

2011. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Önéletrajzon csak a születési évem és az irányítószámom (kb hány éves vagyok és nagyjából hol élek) tüntettem fel, még soha, sehol nem kérdeztek magánjellegű dolgot, pedig voltam néhány interjún.

További adatokat csak akkor kértek, amikor aláírtam a munkaszerződést és adózás miatt kérdezték a gyerekszámot, illetve kérdezték volna az adataikat.


28 vagyok, tehát simán lehetne már akár három gyerekem is. Nekem miért nem kérdezték meg sehol sem?

2011. dec. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen és mi van akkor ha felvettek már, nem kérdeztek semmi személyes dolgot, viszont a gyermekem megbetegszik...ezt nyilván jeleznem kell a munkáltatónak, hogy nem én vagyok beteg, hanem a gyermekem, ezért nem tudok menni dolgozni...Kedves válaszolók én 38 éves vagyok!
2011. dec. 1. 12:31
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Én is egyedül neveltem a gyerekeket, annyi idősek voltak akkor, mint most a Tieid. Két busszal jártak teljesen egyedül. Önállóak már ebbe a korba. Kétszer elmész velük te is, utána tudják.

Azonban úgy nem lehet valóban elhelyezkedni, ha azzal indítasz, hogy késni fogsz és korábban mész :)

A jelentkezéskor ne verd nagy dobra, hogy egyedül vagy velük, és minden simán megy majd.

A gyerekeket meg szoktasd önállóságra, a közlekedéshez elég nagyok már. Kell egy mobil. Én is rengeteget aggódtam, és hívogattam őket, nem volt soha gond. Anyaként nehezebb meglépni az önállósítást, mint gyerekként önállósodni.

2011. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
mindenképpen hangsúlyozd, hogy van segítséged, mama, bébiszitter, és max. egy napot hiányzol majd a gyerek betegsége miatt. Máshogy szerintem nem megy majd.
2011. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Engem meg 25 évesen azért nem vettek fel pont sehova, mert hogy biztosan most akarok majd szülni... Szóval a kezdőnek sem könnyebb, hidd el! Őszintén, nem tudom, kik vannak tényleg előnyben manapság, de nem a kezdő, az tuti.


Viszont igaza van az előttem szólónak abban, hogy legalább vagy reggel, vagy délután jó lenne, ha egyedül a gyerekek meg tudnák oldani (vagy nagyszülővel, bébiszitterrel, akármi), mert az biztos, hogy olyan munkát nem találsz, ahol mindkét időpont megfelelő lesz.

Viszont azt el tudom képzelni, hogy az egyik megoldható, pl. hogy te vidd őket reggel, és akkor így kicsit később érsz be, vagy olyan munkahelyet találsz, ahol később kell eleve kezdeni.

Azt viszont sajnos nem hiszem, hogy ebben az esetben délután is odaérsz értük...

2011. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%
kicsit off, de miért neked kell iskolába vinni a gyerekeket? szerintem ez elég nagy luxus, főleg így, hogy korlátoz is téged. nem olyan kicsik hogy ne mehetnének busszal
2011. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mennyi az esély? Kb. nulla.


(A feleségem főállású anyaság vége után (3 gyermekkel) kb. 1 éve keres állást.

2011. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!