Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők többsége hiába végez egyetemet, ugyanolyan "lányos" marad?

Figyelt kérdés

Lehetetlen megkülönböztetni az. értelmiségi nőket az alacsony végettségűektől. Általában ugyanolyan naivak, érzelmesek, és a csajos dolgok érdeklik őket. A lexikális tudásuk meg a végzettségük ellenére sem kifejezetten bő.


Ez nálam gondot jelent, ugyanis komolyabb kapcsolatra a jövőben értelmiségit akarok, de mi értelme, ha ugyanolyanok, mint egy érettségizett 20 éves csaj?


Én olyan nőt akarok akitől tudok tanulni, és elszégyellem magam, hogy milyen keveset tudok. Ehelyett én tanítom őket...


2019. dec. 3. 19:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted milyen, önmagát valamire is becsülő nő akar együtt lenni egy férfival, aki a lányost az ostoba szinonimájaként használja?
2019. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen a személyiségük...ettől függetlenül lehetnek értelmesek, intelligensek. Nem mindenki komoly, "tanárnő típus" aki egyetemet végzett.
2019. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

A bölcsészetet bárki el tudja végezni, ezért nem értékelik. A fizikához viszont már ész kell, ott már gondolkodni kell. Állítom, hogy fizikából egy Msc többet ér, mint egy bölcsész PhD.


A "lányos" csajok meg akkor jók, ha az ember nem akarja lekötni magát. Semmi baj a bulizással

2019. dec. 3. 21:26
 14/29 anonim ***** válasza:
98%

Fantasztikus kapcsolat képe ugrott be, az általad leírtadból: az Agymenők Sheldon és Amy. :DD

Hát, sok sikert. :)

2019. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező... Lehet, hogy van egy bizonyos végzettséged, de amit idehánytál kérdésként, illetve a kommentjeid sem azt tükrözik, hogy te bármennyire is intelligens lennél. A megfogalmazásod egyenesen "fiús".

Szerintem gyúrj még kicsit a jómodorra, mert fájóan lekezelő a stílusod!Aki nem azt tanulta, mint te, az már nem is értékes ember... És mi van, ha őt nem is érdekelte. Vagy nincs tehetsége mondjuk a fizikához.

Az a nő lehet, hogy "csak" egy pedagógus vagy egy jogász, de lehet, hogy emellett játszik hangszeren, érdekli a húrelmélet, vagy jó gazdasági ügyekben.

Attól, hogy valaki nincs tisztában a sötét anyaggal, még vigyázhat az óvodában a gyerekedre és megtaníthatja neki a karácsonyi műsort. Vagy készítheti a lakcímkártyádat az okmányirodában, stb...

Nem tudom, miért baj az, ha valamire meg kell tanítanod?

2019. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%
Hatalmas hülyeség, hogy a fizikához ész kell, ez így ilyen formában nem igaz. EGY FAJTA bizonyos beállítottság, egy fajta dolgoggal kapcsolatos tanulási készség kell hozzá. És ugyan így egy másik fajta beállítottság ahhoz, hogy mondjuk nyelvet tanuljon valaki vagy jogászként több ezer oldal száraz anyagot. Lehet azzal jönni, hogy valaki fizikus csak ez semmit nem ér, annyit jelent, hogy neki ilyen beállítottsága van. De mások szemében ugyan úgy egy ostoba balfsz lesz ha mondjuk nem tud nyelveket tanulni mert ez a fajta gondolkodás és tanulási készség viszont nincs meg benne. Semmivel nem intelligensebb egy fizikus aki nem tud humán beállítottságú dolgokat tanulni mint egy bölcsész aki nem ért a fizikához.
2019. dec. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem pedig van abban valami, amit írsz, kedves kérdező.

Nekem a fordítottja szokott lenni a problémám, sajnos nem sok férfit szokott annyira érdekelni a kémia, mint engem, így a legfőbb érdeklődési körömről nem nagyon tudok kivel mélyebben elbeszélgetni :(

Idővel majd csak mi is megtaláljuk a párunkat, vagy beleszeretünk egy pont ellenkező típusba - sosem lehet tudni, mit hoz az élet.

Próbálj meg esetleg egyetemek természettudományos szakán ismerkedni (?)

26/N

2019. dec. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
27%

#16 (23:26): Nem tudom, már hol olvastam, illetve nem tudom neked bizonyítani, de számomra teljesen hihető, (valahol olvastam anno), hogy a matek/fizika szakosoknak szokott a legmagasabb lenni az IQ-juk. Persze ez valahol "csak egy szám", és nyilván ez csak egy lehetséges paramétere az emberi intelligenciának. De most mi ezzel probléma, ha a kérdező ezt találja vonzónak? Nekem kifejezetten imponál, hogy olyan nőt szeretne szerelmesének, akitől tanulni tud, és nem csak valami butuska cicababát.

Kérdező, ha neked ez tetszik, idővel biztos mgtalálod. Esetleg idősebb nők nem jöhetnének számításba? Mondjuk egy egyetemi oktató, kutató?

2019. dec. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor megnézném, hogy a kedves kérdező milyen könnyen tanulna meg mondjuk japánul, vajon mennyire menne neki a kanji és katakana együttes használatának tanulása.

A bölcsészkar nem csak a szabad bölcsészetből meg a filozófiából áll.


#17


Igazából úgy alapból nem sok embert érdekel a kémia. Engem pl nagyon érdekel, de nekem is nehéz olyanokkal találkozni, akiket szintén érdekel.

2019. dec. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
88%

#13 Na ezért nem kellesz te az értelmes embereknek. Én ugyan nyelvész vagyok, de ha szerinted a filozófiát bárki meg tudja tanulni, megnyugtatlak: még megérteni sem tudja bárki. Csak mivel nem lehet vele pénzt keresni, rávágják, hogy nem is érték, csak meg kéne tanulni, de hát ez senkit nem érdekel. Közben meg semmivel több ész nem kell a természettudományhoz sem, hanem megfelelő érdeklődés.


Azt sem értem, hogy miért egy párkcsapcsolatban akarsz tanulni, vagy akár tanítani valakit. Szeretni és elfogadni nem tudsz? Az agymenők óta tele az oldal félresikerült, autisztikus fiúkákkal akik okosnak érzik magukat és hirtelen rájöttek, hogy az ő bajuk nem az, hogy túl rendesek a nőkhöz, hanem túl okosak?

2019. dec. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!