Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Különb vagyok a férfiaknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különb vagyok a férfiaknál mert nagyok az elvárásaim és inkább leélem az életemet egyedül mint, hogy megalkudjak?

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 13:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal különb. Nagyon irigyellek.
2019. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Inkább beképzeltet írtam volna, de ahogy érzed.
2019. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
33%
Igen, mert te legalább nem választod önként a boldogtalanságot és az igénytelenséget, hogy elmondhasd, van valamid, amiből így kiveszik a lényeg. A szar kapcsolat viszi az időt és kinyír, elveszi a férfiasságod/nőiességed érzését, egyedül meg rajtad múlik, hogy szar lesz-e.
2019. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
34%
Jól teszed! A életképtelen férfiaknak én sem adok esélyt!
2019. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2019. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
4. Teljesen egyedül élek, önálló kereset, beteg szülőket én látom el... Én gondoskodok róluk.... Szerintem abszolút nem vagyok életképtelen....
2019. dec. 4. 14:12
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy sem rosszabb, sem jobb másnál.

Különb sem. De ha neked úgy jó, akkor élj úgy. Mindenki úgy alakítsa az életét ahogy neki kényelmes, megfelelő.

2019. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Kicsit se vagy különb mint más férfi, csak másként gondolkodsz! Valamilyen szinten jó, hogy azt csinálsz a saját otthonodban(ha van) amit akarsz, de nem olyan jó mikor az ember hazamegy az üres lakásra, vagy majd idősen a kutya se nyitja rád az ajtót, akkor lehet elgondolkodsz, hogy mégsem volt jó ötlet egyedül leélni egy életet.
2019. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
8. Sok ismerősöm van aki boldog tud egyedül lenni, tudud vannak barátaim, vannak rokonaim tesóim és idősebb koromban vannak nyugdíjas klubbok, ahol meg lehet találni a boldogságot..
2019. dec. 4. 14:28
 10/26 anonim ***** válasza:
41%
Nőként írom, hogy nem vagy különb! Az a te problémád, hogy nagyok az elvárásaid, és kompromisszumra nem vagy hajlandó.
2019. dec. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!