Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, nektek kéne ilyen srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek kéne ilyen srác? Szerinted egy egyetemista lány mit eszik egy ilyen gyökéren?

Figyelt kérdés

Kollégám a srác. 26 éves. Tipikus mai kondis gyerek, szőke, két oldalt felnyírt haj, kék szemek, csontos arc, kidolgozott test, 179 cm. De otthon él még, nem önellátó, szóval nem értem, mire a nagy arc.


Mindenkit fikáz, káromkodik is, nagyon egysíkú, kb. horgászik, edz és ennyi az érdeklődési területe.


Állandóan sóhajtozik, közben ezeket mondja: jajj, gecccczi, hú ba... meg, fax kivan. Beszólogatott már egy- kettőt nekem is finomabban még arra is, hogy miért nő a hátterem telefonon? 😂


Lehetséges, hogy a nőknek mindegy milyen a férfi személyisége, megbolondulnak egy jóképű, izmos faxkalaptól?


Én egyedül élek, diplomás vagyok, számos terület/dolog érdekel, én is sportolok, noha egyáltalán nem vagyok kígyúrt, sőt pár kg plusz van rajtam ennek ellenére. Nem vagyok jóképű, inkább átlagosabb az arcom, kerekebb, nem szögletes, viszont 190 vagyok. Szóval küllemre nem vagyok egy adonisz, de személyiségre szerintem bármikor verem ezt a csávót. Nem értem, hogy hogyan lehet egy ilyen embernek csinos, hűséges, kedves barátnője, amikor előtte sok nőt dugott bulikban, még kocsiban is? Én csak a komoly kapcsolatok híve voltam/vagyok, eddig 3 barátnőm volt, elmúltam 30 éves.

A lány nem látja át, hogy milyen valójában a srác?


Félreértés ne essék, egyáltalán nem vagyok irigy rá, szeretném megérteni, hogy egy nem ribi típusú nő mit eszik egy ilyen emberen, amikor tök normális férfiak pedig egyedül vannak és sikertelenek a nőknél?!


A srácban mintha nem lenne önkontroll, ami a szívén, a száján, de ezt inkább negatív értelemben írom a fentiek tükrében.


2019. dec. 4. 16:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy nem vagy irigy... Nem kell érteni a nőket. Vagy olyan leszel, amire harapnak (ha tudsz), vagy nem lesz nőd. Lehet háborogni, de nem érdemes.
2019. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
És azt is megnézted már, milyen az a lány, aki rá bukik?:/
2019. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

Jó, ez pont olyan, hogy sok férfi is együtt "van" olyan nővel aki mindenért hisztizik meg affektál, pedig ezek is undorító dolgok.


De téged ez miért zavar? Hasonlóan műanyag lelkivilágú nőkkel jön össze, mint ő maga. Csak kívülről tűnik ez olyan szépnek, és csak addig amíg te magad nem vagy boldog, ezért "irígyled" tőlük a tulajdonképpeni semmit.

2019. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Igen. Értelmes, kedves, hűséges, szép ez a lány. Csak nem értem ezt, hogy miért egy ilyen gyökér kell neki, mikor 100 különb férfit találhatna magának.
2019. dec. 4. 16:44
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak annak látszik. Ha ilyen férfi kell neki, akkor ő maga sem lehet különb.
2019. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
És honnan tudod, hogy milyen valójában a barátnője? Lehet, hogy neki is ugyanilyen szar a személyisége. A pasik egy része is inkább fut egy hisztis, rossz természetű csaj után, ha az nagyon jól néz ki. Az értelmes emberek meg általában megtalálják egymást.
2019. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%

"Lehetséges, hogy a nőknek mindegy milyen a férfi személyisége, megbolondulnak egy jóképű, izmos faxkalaptól?"


Lehetséges, hogy a nők sem egyformák. Lehetséges, hogy vannak értelmes nők, akik értelmes férfiakkal vannak együtt. És lehetséges, hogy sokan annak ellenére, hogy egyetemre járnak még primitív, affektáló pitsák, akikről ismeretlenül azt gondolná az ember, hogy valami műkörömszalonban dolgoznak.

2019. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%

Ezt eltaláltad, mindegy milyen a személyisége ha jól néz ki.

Legalábbis eleinte.

A személyiség csak hosszú távon számít.

2019. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a nője is hasonló.
2019. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
A nője visszahúzódó, otthonülő, nincs neki nagyon barátnője sem. Siet haza egyetemről, hogy a csávóval legyen, az meg nekem panaszkodik, hogy megfojtja ezzel a nője. Értitek? Számomra egyszerűen érthetetlen. Nem irigylem, Isten ments, csak szeretném érteni, mert sok ilyet látok, hogy értelmes, kedves nők ilyen tahókkal járnak.
2019. dec. 4. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!