Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves egyetemista srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves egyetemista srác vagyok és tetszik egy lány a koliban. Hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés
1-2 hete láttam a kollégium aulájában, szép, kedves lánynak tűnik, nincsen kapcsolata. Mint kiderítettem azonos szinten lakunk pár szobára egymástól. Nemrég segítséget kért a kollégiumi csoportban, felajánlottam segítségem de arra már megoldódott a dolog, de annyit elértem, hogy Facebook ismerősök lettünk. Nem egy szakra járunk így órákon nem találkozunk, bulizásra nincs nagyon időm így buliban nemigen tudok vele megismerkedni. 3 hét múlva lesz egy bál az egyetemen, oda szívesen elmennék vele. Nagyon teszik nekem, ezért nem szeretném elszúrni.Hogyan ismerkedhetnénk meg komolyabban? Hogyan hívjam el randizni?

2018. nov. 5. 01:43
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

“Szia! Nincs kedved meginni velem egy kávét holnap?”



Kar túlbonyolítani.

2018. nov. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Szia! Ne haragudj, de ugye te is arra az xy előadásra jársz? Tudnál nekem segíteni, hogy ....


Tényleg esetleg téged is érdekel az a témakör....


Eljönnél velem arra a bemutatóra...


Ilyen és ehhez hasonló kérdéseket tegyél föl! Az ezekből kapott válaszok alapján leszűrheted, hogy van-e esélyed nála.


Sok sikert!

2018. nov. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell építeni a kommunikációt, találj először a közös kommunikációs pontokat ( csak van), utána már terelheted a témát "intimebb" dolgok felé.
2018. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

"utána már terelheted a témát "intimebb" dolgok felé."


Intimebb dolgok? Intimebb dolgok felé nem tereli a témát senki, csak gyáva nethuszárok. Egy nőt, akit megismert már ilyen minimál szinten simán el lehet hívni valahova.


Ha bejön a lánynak, akkor imponálni fog a sok gyáva pasi között, ha nem jön be neki, akkor meg gyorsan megtudja, hogy mi a helyzet, mielőtt belekezdene az 500 oldalas haditervbe a csaj meghódítása érdekében.

2018. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nagybotos ***** válasza:
0%

Mi a véleményed a következőről: Csúsztass be egy szépen ,szellemesen megírt nívós kivitalü papírt a szobája alatt, vagy zárt borítékban a kilincsére. Pl. fotózd le, csináltass papirképet, ezt ragaszd a borítékra anely "bizalmas!"

Vagy írd meg, hogy szeretnél a lovagja lenni a bálon, és nem akarod, hogy más megelőzzön.

Vagy valamilyen találós kérdés sorozatból kell rájönie ki is vagy?

KÉRJ VISSZAJELZÉST! (a nagybetű vel nyomatékot akartam adni)

Szurkolok neked! Idős vagány vagyok.

2018. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: azt, hogy idős vagy kb 2 perc alatt le lehetett venni a tanácsodból.


Ha az egész koli előtt ki akarja magát röhögtetni, akkor jó a tanácsod (vagy ha épít egy időgépet, és visszamegy 40 évet a múltba).



Ha csak a csajt akarja felcsípni, akkor simán elhívja egy üdítőre, és nem ragozza.

2018. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!