Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szinte csak ilyen szélsőségek vannak, hogy egy pasi vagy senkinek nem kell, vagy sorban állnak előtte a nők és ő válogat?

Figyelt kérdés

Emlékszem még tizenévesen, kora huszonévesen mennyire pipogya, csendes, vékony, férfiatlan voltam és persze pénzem se volt. 21 éves koromig szűz voltam (miközben már 14-15 éves koromtól szerettem volna barátnőt), de utána is évekig sokszor volt hogy fél-egy évig nem volt még csak szex sem (nemhogy barátnő, szerelem) az életemben. Kb 25 körül kezdtek lassan változni a dolgok. Szerencsére emberileg én is magamra találtam és bár nem volt jó apai példakép előttem, aki megtanított volna férfinak lenni, ezt magamtól pótoltam (illetve pótlom a mai napig) és eléggé elmúltak már a béna, szerencsétlen belső tulajdonságaim. Sportolni is kezdtem, ami sokat adott az önbizalmamhoz és a kinézetemhez és a karrierem is jó úton halad. Most ott tartok, hogy nem lettem top 1% alfahím és persze nem minden nap más szupermodellekkel és cicababákkal alszom, de voltak már helyes barátnőim, és viszonylag könnyen találok vonzó nőt partnernek és azt látom sok csajnak tetszem. De emlékszem milyen nehéz volt régen és látom most is mennyi férfinak milyen nehéz, a környezetemben is. Kérdésem, hogy miért szinte csak ezek a szélsőségek léteznek?


Jó tudom, vannak olyan átlagos, normálisabb férfiak, akiknek pont egy helyes, kedves, szerető barátnője van (tehát tetszenek valakinek, de nem nők tömegeinek), de ők inkább ilyen 10 férfiből 2-3, ahogy megfigyeltem, a többség inkább valamelyik fenti végletekbe tartozik sajnos, hogy vagy nem kell egy nőnek sem, vagy sok nőnek bejön. Ezt sosem értettem.

28/F


2019. dec. 5. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 10 év edzés és "önfejlesztés", melóhely, egyetem stb. után ugyanott tartok, 30 felett sincs senkim és nem is volt. Nálam nem változtatott semmin, örülök, hogy te másképp éled meg.
2019. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Túl sok tényezőn múlik ez a dolog ahhoz, hogy ennyire fekete-fehéren lássuk. A külső mellett van azért egy kisugárzás, magabiztosság is ami ugye fontos tényező már csak a kezdeményezés miatt is. Van a külső is amibe beletartozik a testalkat, örökölt dolgok, stílus, igényesség és még sok, egyéb apróság. Ezen felül ugye ott a kommunikációs készség, amivel barátkozni, ismerkedni tud az ember, esetleg jobb marketinget csinálni magának. Meg persze ott a jó öreg egzisztencia, ami szerintem 1-2 randi után úgyis előkerül valamilyen úton-módon, természetesen itt is bukhat a dolog ha mondjuk nem rendelkezik megfelelő erőforrásokkal az illető.


Szóval én nem sarkítanám ennyire ezeket a dolgokat, láttam én már jóképű srácot is egyedül mert a kutya nem volt rá kíváncsi és csúnya férfit is szép nővel.

2019. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Van a köztes kategória is, csak ő van annyira normális, hogy nem futkos úton-útfélen nők után, ezért nem annyira feltűnő és nem vonzza az üres nőket, mint egy emberi giccs. A férfiak 60%-a ez a kategória. Teszi a dolgát aztán ha találkozik egy megérős emberrel, tesz egy apró lépést és ha a nő nem tesz semmit, nem erőlteti. Ezek azok a férfiak, akik tisztában vannak azzal, hogy mennyit érnek és nem minden a kirakat körül forog. Emiatt szükséges a nő ráfordítása is az ismerkedés során, kölcsönösen.


Csak az elmeroggyantak élvezik azt, ha tömegesen üldözhetnek nőket. Meg a magömléses tinik. A többieknek nem ez az élet értelme.

2019. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Pont, hogy a köztes kategória a jellemző.
2019. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!