Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire könnyű lehet egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire könnyű lehet egy jó pasi dolga?

Figyelt kérdés
Felmentem Tinderre és egyszerűen senki nem jelölt vissza, egy párom se lett ott, állt parlagon az alkalmazás... Van egy unokatesóm aki borzasztó helyes, állítólag a nők szerint ilyen 10 per 10es pasi igazi sármos jó pasi (eddig akiket kérdeztem mind nagyon helyesnek látta). Megengedte hogy a képével felmenjek a tinderre, hihetetlen amit találtam, folyamatosan jöttek a párok, egyszerűen állandóan mutatta hogy jelölnek be a nők és mindegyik szinte vissza is írt, hogy lehet ez?... tényleg ennyire könnyű egy jó pasinak csajt szerezni?
2019. dec. 5. 17:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
55%
Ennyire. Ezekért a pasikért még harcolnak is a nők, sokszor abba is belemennek hogy osztozzanak rajta több nővel.
2019. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Ennyire, ezt mondom már évek óta, elég egy jó külső, már is nyert ügyed van. Külső legyen rendben, a személyiségről, humorról és a többiről szóló duma csak maszlag.
2019. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ugyanazt a kezdő levelet írom és mikor én voltam fent vissza se írtak kizárták, most meg milyen humoros milyen jó és társai
2019. dec. 5. 17:30
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én fogytam 30 kilót, felraktam egy darab fényképet és írtam egy értelmes leírást magamról. Érdekes módon elkezdtek jönni azok a matchek szépen lassan. Nem kell semmi komolyra gondolni, mondjuk napi egy kb.
2019. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Sajnos ez van. Ami tőled zaklatás, az egy jó külsejű, jóképű pasitól vagányság,meg férfias. Teljesen mindegy a belső, ahogy már írták is előttem. Van nekem is ilyen ismerősöm, a legjobb nőket fekteti meg, pedig ha hallanák ezek a nők hogy hogyan beszél róluk. Bár szerintem azt is elviselnék tőle. És valóban osztozni és harcolni, még verekedni is képesek. Ezt saját tapasztalatból mondom, mert láttam ilyet is.
2019. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Minden a külső és a pénz.


Volt 1-2 csinos lány aki engem is jóképűnek tartott. Pedig nem vagyok az.. vannak furcsa ízlésű lányok.

2019. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
De mi meglepő ezen? Nektek is a szép nők tetszenek, nekünk meg a szép férfiak. Wow, hatalmas felfedezés.
2019. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem amúgy még mindig igazságosabb egy kép és pár sor leírás alapján eldönteni, hogy szimpatikus-e valaki, mint a társkereső oldalakon lévő cipőméret, kivel laksz, mennyit keresel, van-e kocsid, mi a végzettséged stb listával.
2019. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

8-as! Szerintem sokakat az bosszant, hogy ha meg rákérdezel a nők 90%-a előadja mesét, hogy mennyire fontos a belső, és nem a kinézet számít és stb. Közben meg a nők ugyanúgy a nyálukat a jó pasikra csorgatják. A különbség, hogy mi férfiak legalább nem hazudozunk a csúnyácska nőknek arról, hogy ők is milyen csodálatosak és a belsőértékek és...

olvasd el, ha ide pasi ír ki kérdést, hogy ronda és nem kell senkinek ,jön a tyúkanyó kommandó és győzködik arról, hogy vele van a baj, amiért így áll hozzá és egy mennyire csodálatos férfi valójában. Csak a valóságban ez nem így van, éppen a napokban volt képem egy kérdésnél leírni, hogy az úgymond önbizalomhiányos, magát csúnyának tartó férfi az valószínűleg azért ilyen, mert tényleg ronda és nem az önbizalmával van baj. Ott is jött a hülyítés, hogy ez mennyire nem így van, pedig közben meg de, így van. Csak nem értem miért tabu ezt kimondani.

2019. dec. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!