Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Egy jóképű, de közmunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy jóképű, de közmunkás pasival összejönnétek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 5. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
😂😂😂
2019. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell egy olyan ember, aki napi szinten félholtra hajtja magát, mert tanulni nem volt képes. Leszarom, hogy hogy néz ki, ha esténként egy zombi, én meg 60 évesen legkésőbb özvegy leszek
2019. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2019. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Sunyulj egy nyugdíjas-állásban inkább, lóvéban ugyanott vagy, de legalább nem kell csinálni szinte semmit.
2019. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Mert céltalan, lusta és kényelmes.

Még ha helyes,vagy akár nem is annyira hülye, de az előbb felsoroltak miatt esélytelen.

Napi 10 órákat nyomok le, hogy haladjak. Csak hasonló ambíciózus emberrel kezdenék.

2019. dec. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

#7


Ez nem hangzik valami kellemesnek, igazából erőltetett menet az ilyesmi, amibe általában hamar bele is halnak. Bár az ellenkező végletbe is - így a legjobb az arany középút.

2019. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

Ez nem a csajokon múlik, hanem a pasin.


A fickó ért a nőkhöz, akármelyiket megkaphatja.


Ez most olyan dolog, hogy az exeim közöt is volt olyan, aki rám sem nézett volna első körben, mert ő magasabb szinten volt, mint én, de el tudtam csábítani és mégis le tudtam szoptatni.


Az, hogy leszopott, meg utána meg is dugtam, egyértelműen bizonyította számomra, hogy itt rajtam múlnak a dolgok.


Azóta ebben hiszek.

2019. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2019. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is dolgoztam már közmunkán, meg pasim is. Mégis rohadt jókat szexelünk, meg szeretjük egymást, mi is emberek vagyunk, stb.


A pasi meg nagyon jól tette, hogy megszoptatta a beképzelt felsőbbrendű bulát!

2019. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!